
Opel Movano - 2.3 CDTI L3H2 Airco, Garantie
Algemeen
| Prijs | € 9.750 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 11.798 |
| Bouwjaar | Mei 2016 |
| Kilometerstand | 197.400 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 17 april 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VV-981-Z |
| Datum deel 1 | 30-05-2016 |
| Topsnelheid | 134 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2299 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Onbekend metallic |
| Gewicht | 1945 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Topsnelheid: 134 km/u
GVW: 3.500 kg
Wielbasis: 433 cm
Interieur
Interieur: Donkergrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 201 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik in de stad: 8,2 l/100km (1 op 12,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Elektrische ramen voor
- Navigatie full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Parkeersensor achter
Overig
- acheruitrijkamera
- parkeer sensor achter
- Tussenschot volledig
- USB+Aux
Wij geven op elke auto 1 maand garantie zonder extra kosten. Mits anders is afgesproken.
Binnen een maand niet tevreden ! dan kunt u het ruilen bij ons, u krijgt de aankoopwaarde als inruilwaarde terug.
Wij kunnen bezorgen bij u thuis.
Wij kunnen auto op uw naam zetten.
Wij doen ook exportdienstverlening/verzekering
We give a 1 month warranty on every car at no extra cost. Unless otherwise agreed.
Not satisfied within a month! then you can exchange it with us, you will get the purchase value back as an exchange value.
We can deliver to your home.
We can register the car in your name.
We also provide export services / insurance
Bent u geïnteresseerd in één of meerdere van onze occasions bel op 0687521788 en we staan u graag te woord, dat kan van 09:00uur t/m 20:00 uur.
Wij spreken Nederlands, English en Ruski.
Wij hebben wel lekkere koffie! bonenkoffie
openingstijden:
Voor dat u langskomt graag vooraf bellen.
maandag: t/m vrijdag: 10:00uur t/m 18:00 uur
zaterdag 10:00 uur t/m 16:00 uur
Zondag: 11:00 uur /m13:00 uur
Buiten openingstijden is ook mogelijk op afspraak telefonisch 0687521788.
Bespreekbaar:
Aankoopkeuring
Financiering
Inruil
Garantie
Wilt u een auto financieren dan verwijzen we u naar www.deautofinancier.nl
Wij kunnen auto op naam zetten en ook vrijwaring afgeven.
Wij kunnen export en verzekering regelen.
Wij accepteren contant/bank of pin.
Met vriendelijk groet,
WK Automobiel
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend. Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo actueel mogelijk weer te geven.
Fouten zijn echter niet uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Opel Movano verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































