
Audi A4 Avant - 2.0 TFSI S edition Xenon Navi Cruise S-Line
Algemeen
| Prijs | € 4.950 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 216.845 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 20 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 89-KTG-9 |
| Datum deel 1 | 06-02-2010 |
| Topsnelheid | 228 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,10 sec |
| Motorvermogen | 132 kW (179 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1470 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | september 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 245/40 R18
Acceleratie (0-100): 8,1 s
Topsnelheid: 228 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.065 kg
Afmetingen (LxBxH): 470 x 183 x 144 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 154 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik in de stad: 8,4 l/100km (1 op 11,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Koplampreiniging
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- S Line exterieur
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Parkeersensor achter
Overig
- Lichtmetalen velgen 18inch
- Stuurbekrachteging
= Bijzonderheden =
Zeer mooie Audi A4 2.0 TFSI S-Line
Kleur: grijs metallic
Bouwjaar: 6-2-2010
216.800 km origineel met Nap
Apk geldig tot 20-6-2027
Voor meer info bel 0616788841
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























































![BMW 2-serie Gran Coupé - 218i Business Edition Plus Aut. [ LED Leder Stoelverwarming Camera ]](https://cdn.autowereld.nl/I761976678/240x180/bmw-2-serie-gran-coupe-218i-business-edition-plus-aut-led-leder-stoelverwarming-camera.jpg)



















