
€ 600
| Prijs | € 4.750 |
| Bouwjaar | Mei 2004 |
| Kilometerstand | 166.959 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 19-PF-FH |
| Datum deel 1 | 21-05-2004 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,10 sec |
| Motorvermogen | 188 kW (256 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3123 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1655 kg |
| Trekgewicht max | 1900 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | maart 2005 |
| Meer modelinformatie |
Zo ingeruild! Is nog vies. Prijs voor export.
Goed onderhouden?
Het is raadzaam om voor vertrek even contact op te nemen om teleurstellingen te voorkomen. Bezichtigingen en proefritten op afspraak.


















