
Audi A7 Sportback - 2.8 FSI V6 205pk S-Line; Automaat+Xenon=1e EIGENAAR
Algemeen
| Prijs | € 9.999 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 266.967 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 26 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 87-RBH-6 |
| Datum deel 1 | 22-04-2011 |
| Topsnelheid | 235 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2773 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Daytone Gray Pearl (grijs metallic) |
| Gewicht | 1635 kg |
| Trekgewicht max | 1900 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | juli 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 255/45 R18
Acceleratie (0-100): 7,9 s
Topsnelheid: 235 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.210 kg
Afmetingen (LxBxH): 497 x 191 x 142 cm
Wielbasis: 291 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 172 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad: 9,6 l/100km (1 op 10,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-installatie
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Bi-xenon adaptief
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Metallic lak
- Sperdifferentieel
- Sportonderstel
- Wis-/was installatie voor koplampen
- Zonnescherm achterruit
Veiligheid
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
Overige
- S Line-pakket ("Lichtmetalen velgen 19""", Aluminium interieur afwerking, Sportonderstel, Sportstuur)
= Bijzonderheden =
TOP STAAT !!
Uniek, 1e eigenaar Audi A7 S-Line welke zijn hele leven dealer onderhouden is. Dankzij zijn prachtige en tijdloze design is dit een echte "eyecatcher". Geleverd chique kleuren combinatie "Daytona Gray Pearl" met zwart half lederen S-line interieur. Voorzien van onder andere; Climate control, Xenon verlichting, Parkeersensoren voor en achter, Lederen multi-stuurwiel, Cruise control, 19"lichtmetalen velgen, Zwarte hemel, Elektrische achterklep etc. etc.
Uiteraard zijn alle ingevulde boekjes, historie, beide sleutels en Nationale Auto Pas aanwezig.
Desgewenst kunnen wij deze prachtige auto leveren inclusief een grote onderhoudsbeurt, nieuwe apk en airco-service. Hiervoor rekenen wij € 599,- kosten rijklaar maken.
Deze geweldige auto wordt u aangeboden door:
Autobedrijf Hokkeling Wervershoof
Nijverheidsweg 18-1
1693 AM WERVERSHOOF
tel: 06-83985080
Wij zijn 7 dagen per week geopend op afspraak, uiteraard is inruil en financiering mogelijk.
Hoeveel kost een Audi A7 Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































































































