
Volvo V60 - T6 Recharge Ultra Bright | 18" | Harman Kardon | Panoramadak | Head-Up | Full LED | 360 Ca
Algemeen
| Prijs | € 56.900 |
| Prijs excl. BTW | € 47.144 excl. BTW |
| Bouwjaar | Mei 2026 |
| Kilometerstand | 1.025 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KHX-87-F |
| Datum deel 1 | 18-05-2026 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,40 sec |
| Motorvermogen | 246 kW (334 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1969 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Onyx Black |
| Gewicht | 1970 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 48 |
| Introductiejaar | april 2026 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2026
Modelcode: 225
Referentienummer: 3431907
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 246 kW (335 PK)
Vermogen elektromotor(en): 115 kW (156 PK)
Vermogen brandstofmotor: 132 kW (179 PK)
Koppel: 280 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 60 liter
Asconfiguratie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 5,4 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.530 kg
Afmetingen (LxBxH): 478 x 185 x 142 cm
Wielbasis: 29 cm
Accu
Accu: 19 kWh
Aantal fasen acculader: 2
Geschikt voor snelladen: nee
Interieur
Interieurkleur: Beige
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 2,1 l/100km (1 op 47,6)
CO₂-uitstoot (WLTP): 48 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 1
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- Excellence (€ 895): 24 maanden garantie, 12 maanden APK keuring, 24 maanden Mobiliteitsservice, volle tank brandstof, beurt volgens onderhoudsschema, poetsen / reinigen in- en exterieur en uitgebreide inspectie (100 punten)
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Overige informatie
Rijklaargewicht: 2070 kg
Bruikbare accucapaciteit: 14.9 kWh
Aantal elektrische motoren: 1
Interieur: Beige
Verwachtte leveringsdatum: 26-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 11-05-2026
Stoelbekleding: Leder Blond
Coating: Wax oil
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen meer-spaaks 18"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Metaalkleur
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Lederen interieurdelen
- Stuurwiel verwarmd
- Achterbank met armsteun en skiluik
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Hoofdsteunen actief
- Kunstlederen stuurwiel
- Sfeerverlichting
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Uitrusting
- Achterbank verwarmd
- Cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- Dodehoekdetectie met correctie
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Full-LED koplampen
- Interieur voorverwarmingsinstallatie
- Keyless entry
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rondomzicht camera
- Voorstoelen verwarmd en elektrische lendesteunen
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrij assistent
- Achteruitrijcamera
- Actieve noodgeval assistent
- Airco separaat achter
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektronische remkrachtverdeling
- Geluidsimulator
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Koplampen adaptief
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Oplaadmogelijkheid
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Roll Stability Control
- Start/stop systeem
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Vervolgbotsing preventie
- Zij airbag(s) voor
Overige
- Range extender
= Bijzonderheden =
Volvo-rijders zijn merkvast. Misschien omdat veiligheid, innovatie en hoge prestaties van die dingen zijn waar je nooit meer zonder wilt. 'Volvo for life' dus. Hoewel de auto uit 2026 komt, heeft hij maar 1025 kilometer gereden. De combinatie van een verbrandingsmotor en een elektromotor zorgt voor prima rij-eigenschappen en een laag brandstofverbruik. Bent u nieuwsgierig naar deze auto? Laat het ons dan snel weten.
Hoeveel kost een Volvo V60 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































