
€ 34.950
| Prijs | € 39.950 |
| Bouwjaar | Maart 2024 |
| Kilometerstand | 68.524 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 23 maart 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | Z-022-DV |
| Datum deel 1 | 23-03-2024 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1715 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 63 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Wilt u graag meer informatie of direct een afspraak maken voor een bezichtiging dan kunt u contact opnemen met onze verkopers op 0475-595050. Voor afleveringsopties, onze volledige voorraad of een 1e indruk van ons bedrijf kunt u terecht op www.autobedrijfpeeters.nl *Onze occasions zijn voorzien van een Tellerrapport, onderhoudshistorie en veelal 1e of 2e eigenaar* Inruil? Mail ons enkele foto's en aanvullende informatie over de staat en opties, u ontvangt direct een voorstel info@autobedrijfpeeters.nl
*Informeer altijd telefonisch voor vertrek of de getoonde auto nog beschikbaar is, alleen vanaf dat moment kunnen wij de auto voor u reserveren*




































