
Audi Q3 - 45 TFSI e 3x S-Line, Sonos, Matrix, Pano, 360, ACC
Algemeen
| Prijs | € 34.799 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 65.542 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 12 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJV-64-J |
| Datum deel 1 | 12-08-2022 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1395 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1715 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 63 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Vermogen: 110 kW (150 PK)
Vermogen elektromotor(en): 80 kW (109 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 50 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,3 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.320 kg
Afmetingen (LxBxH): 449 x 186 x 159 cm
Wielbasis: 268 cm
Accu
Accu: 13 kWh
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 3.6 kW
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,6 l/100km (1 op 62,5)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 26 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 48 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Carbonafwerking interieur
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lederen sportstuur
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map + hard disk
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19"""
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- S Line exterieur
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Verkeersbord detectie
Overig
- Assistentie Pakket (Parkeersensor voor, Rijstrooksensor met correctie)
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeer pakket (Parkeersensor voor)
- S-pakket (Lederen sportstuur, Schakelmogelijkheid aan stuurwiel)
= Bijzonderheden =
Highlights:
-Volledige S-Line interieur + Exterieur
-Matrix LED koplampen
-360 graden camera
-Sonos Premium sound system
-Adaptive Cruise Control
-Elektrisch inklapbare en verwarmde buitenspiegels
-Ambianceverlichting
-Lane assist
-Apple / android carplay
-Stoelverwarming
-Panoramadak
-Keyless Go
-Carbon interieur inleg
en nog veel meer!
Autolinie – Premium auto’s, onze specialiteit
✔ Aangesloten bij BOVAG
✔ Alle auto’s uit eigen voorraad – wij bemiddelen niet voor derden
✔ Opgericht in 01/2015
Onze zekerheden:
-3 maanden huisgarantie (of fabrieksgarantie indien van toepassing)
-12 maanden BOVAG-garantie mogelijk (prijs afhankelijk van voertuig)
-Levenslange garantie op juiste kilometerstanden
-Voertuigen met een gegronde historie
Financiering & lease:
-Financial lease, privé- en zakelijke financieringen
-Operational lease mogelijk
Extra service:
-Thuisbezorging in stijl – bekijk de video op onze website
Inruilen?:
Stuur eenvoudig foto’s via WhatsApp: 06-83606028
Bezoek plannen:
Wij adviseren altijd vooraf even contact op te nemen of een afspraak te maken.
Hoeveel kost een Audi Q3 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































