
Audi Q5 - 2.0 TFSI quattro 211PK Leder / Sport / Trekhaak / Camera / NL Auto / N.A.P. #youngtimer
Algemeen
| Prijs | € 7.999 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 249.775 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 05 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 71-KJX-1 |
| Datum deel 1 | 04-01-2010 |
| Topsnelheid | 222 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,20 sec |
| Motorvermogen | 155 kW (211 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1730 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | oktober 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2008 - jun. 2012
Modelcode: 8R
Technische informatie
Koppel: 350 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 75 liter
Acceleratie (0-100): 7,2 s
Topsnelheid: 222 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.365 kg
Afmetingen (LxBxH): 474 x 193 x 166 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 197 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Brandstofverbruik in de stad: 10,4 l/100km (1 op 9,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Leaseprijs: € 149 p/m; informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Productveiligheid
Fabrikant: RW Automotive Koperslagersstraat 7 8601WL SNEEK, NL 0515785687 http://www.rwautomotive.nl info@rwautomotive.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- koplampreiniging
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak met afneembare kogel
Infotainment
- Navigatie full map + hard disk
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
Interieur
- Airco separaat achter
- Cruise control adaptief
- Voorstoelen verwarmd
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
Overige
- adaptive cruise control (8T4)
- Airconditioning, volautomatisch comfort (9AQ)
- Design-pakket (Voorstoelen verwarmd, Lendesteun(en) verstelbaar)
- MMI navigatie plus (PNG)
- Parkeer pakket (Achteruitrijcamera)
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- Stoelen vóór, elektrisch verstelbaar (PV1)
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- Xenon plus verlichting (PX1)
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- Audi parking system advanced (7X8)
- Audi parking system plus (7X4)
- Bluetooth
- Buitenspiegels, elektrisch inklapbaar (6XE)
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort sleutel (4F2)
- Koplampreinigingsinstallatie (8X1)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lendesteunen vóór, elektrisch verstelbaa (7P1)
- Servotronic (1N3)
- Telefoonvoorbereiding basis (9ZX)
= Bijzonderheden =
Schitterende Audi Q5 2.0TFSI Quattro Automaat 2000kg Geremd trekgewicht.
#youngtimer
Leder Sport interieur
Elektrische stoelen
Adaptive Cruise
Xenon
Stoelverwarming
Elektrische trekhaak
Achteruitrij camera
etc.
Origineel Nederlandse auto. Goed onderhouden!
Kijk voor een zeer uitgebreide fotoreportage op onze website: www.rwautomotive.nl !!!
Inruil van uw auto, boot of camper mogelijk.
Basis (VERPLICHT)
Tenaamstelling auto
E.v.t. vrijwaren inruilauto
Vloeistoffen controle
Auto schoon van binnen en buiten
€ 99,-
Comfort (VRIJEKEUZE)
Tenaamstelling auto
E.v.t. vrijwaren inruilauto
APK min 6 maanden geldig, Anders nieuw APK
Kleine beurt ( excl eventuele vervanging van db-riem, ketting of banden ).
20 liter brandstof indien nodig
Professionele poetsbeurt
3 maanden garantie
Gratis vervangend vervoer bij garantiewerkzaamheden in eigen beheer
€ 495,-
Luxe (VRIJEKEUZE)
Tenaamstelling auto
E.v.t. vrijwaren inruilauto
Nieuwe APK
Grote beurt ( excl eventuele vervanging van db-riem, ketting of banden ).
20 liter brandstof indien nodig
Professionele poetsbeurt
6 maanden garantie
Gratis vervangend vervoer bij garantiewerkzaamheden in eigen beheer
€ 795.-
Wij raden u dan ook aan om vooraf te bellen om een afspraak te maken voor bezichtiging en of proefrit. Dit om teleurstellingen te voorkomen.
S'avonds en zondags in overleg ook mogelijk.
Onze auto's staan binnen gestald en kunnen uitstekend s'avonds bekeken worden onder goede LED verlichting.
Whatsapp tot 22:00 uur.
0515-785687
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























![Volkswagen ID.3 - 58kWh 204pk 1ST Max [ PANO+CAMERA+20 INCH+STOEL/STUURWIELVERWARMING ]](https://cdn.autowereld.nl/I761948489/240x180/volkswagen-id-3-58kwh-204pk-1st-max-pano-camera-20-inch-stoel-stuurwielverwarming.jpg)















































