
Audi Q8 - 50 TDI quattro Pro Line S / Pano / B&O / ACC
Algemeen
| Prijs | € 43.950 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 214.453 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 28 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-543-ZF |
| Datum deel 1 | 26-04-2019 (import) |
| Motorvermogen | 210 kW (286 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2967 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 2130 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en diesel)
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 275/50 R20
Acceleratie (0-100): 6,3 s
Topsnelheid: 245 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.900 kg
Afmetingen (LxBxH): 499 x 200 x 171 cm
Wielbasis: 299 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
CO₂-uitstoot: 178 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 766 - € 805 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio installatie high-end
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stuurkolom
- Hoofdsteunen actief
- Keyless start
- Lederen interieurdelen
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Luxe lederen interieur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Stoel ventilatie voor
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 21"""
- "Lichtmetalen velgen 22"""
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Luchtvering
- Matrix LED koplampen
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
- Sluitbekrachtiging
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Hill hold-functie
- Kruisend verkeer detectie
- Nachtzicht-assistent
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Uitwijk assistent
- Verkeersbord detectie
Overig
- Automatische niveauregeling
- City-pakket (Achteruitrij assistent, Dodehoek detector, Kruisend verkeer detectie)
- File-assistent
- Keyless-pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Keyless entry, Keyless start)
- Tour pakket (Cruise control adaptief met Stop&Go, File-assistent, Uitwijk assistent, Verkeersbord detectie)
Kom gerust langs voor een bezichtiging en/of proefrit. Indien u voor u vertrekt even belt zullen wij dit voertuig tijdens uw vertrek speciaal voor u gereserveerd houden. U heeft dan zekerheid dat het voertuig aanwezig zal zijn wanneer u hier bent.
Al onze occasions zijn voorzien van een RDW Tellerrapport (NAP), een eerlijke kilometer historie.
Wilt u uw auto inruilen? Geen probleem, die nemen wij graag van u over!
Ondanks het zorgvuldig plaatsen van deze advertentie kunnen er aan foutieve vermeldingen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Audi Q8 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























