
Audi Q8 - 50 TDI quattro Pro S-Line SQ8 Look RS seats zeer mooie staat
Algemeen
| Prijs | € 47.895 |
| Prijs excl. BTW | € 40.572 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 223.000 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | N-930-TV |
| Datum deel 1 | 02-07-2019 (import) |
| Topsnelheid | 245 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,30 sec |
| Motorvermogen | 210 kW (286 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2967 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Daytona gray |
| Gewicht | 2130 kg |
| Trekgewicht max | 3500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | juli 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Kruisbroeksestraat 10
5281RT Boxtel
0411-672844
www.brusselersautos.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2023
Technische informatie
Koppel: 600 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 85 liter
Acceleratie (0-100): 6,3 s
Topsnelheid: 245 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.900 kg
Breedte: 200 cm
Wielbasis: 299 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart ruit leder RS seats
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 178 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Historie
Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 766 - € 805 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: standaard: Wettelijke garantie, geldige APK, en RDW-leges.
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
- kunstlederen/alcantara bekleding
- Lichtmetalen velgen 22"
- metaalkleur parelmoer
- Navigatiesysteem full map
- RS achterspoiler
- RS onderstel afstelling (verlaagd)
- RS Voorspoiler
- S Line exterieur
- Smoked headlights laser matrix
- SQ8 Dubbel Uitlaatsysteem
- voorstoelen verwarmd
- achterbank verstelbaar
- adaptief demping systeem
- airco separaat achter
- alarm klasse 3
- aluminium delen exterieur
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- Audio installatie premium
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- dimlichten automatisch
- draadloze telefoonlader
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Extra getint glas
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- houtafwerking interieur
- interieur voorverwarmingsinstallatie
- Keyless-pakket (elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, keyless entry, keyless start)
- koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen interieurdelen
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- luchtvering en automatische niveauregeling
- matrix LED koplampen
- multimedia-voorbereiding
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- ruitensproeiers verwarmbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sfeerverlichting
- sportstuur
- start/stop systeem
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- trekhaak elektrisch uitklapbaar
- verkeersbord detectie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Door inruil verkregen een in zeer mooie staat en goed onderhouden Q8 50 TDI S-Line.
Deze kanjer is rijkelijk uitgerust met o.a. RS seats Matrix koplampen B&O music elektr. trekhaak 3500kg adapt cruise controle 360gr camera keyless entry Alarm klasse 3 22LM RS velgen Etc. Etc....... Kom hem snel eens bewonderen de koffie staat klaar.
Let wel getoonde 23"LM velgen zijn tegen scherpe meerprijs deze Beuker wordt standaard geleverd op 22"LM RS velgen (zie laatste foto)
Meer Foto's, Kijk op onze website www.brusselersautos.nl
Voor meer info neem contact op met ons verkoopteam ook WhatsApp bereikbaar 06-53165599
Tot ziens bij Auto-Brusselers de Audi Q Specialist
De Koffie staat klaar. Aflevering en BOVAG Garantie Pakket vanaf € 1.495,- / Keramische lakcoating € 1.295,-
Hoeveel kost een Audi Q8 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























