
BMW 1-serie - 116i E81 Executive M Sport
Algemeen
| Prijs | € 3.719 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 246.482 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 08 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NG-639-X |
| Datum deel 1 | 07-12-2007 (import) |
| Topsnelheid | 204 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 90 kW (122 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1599 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Alpinweiss |
| Gewicht | 1230 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 650 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | maart 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Schuifdak
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 225/40 R18
Acceleratie (0-100): 10,1 s
Topsnelheid: 204 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.755 kg
Afmetingen (LxBxH): 424 x 175 x 142 cm
Wielbasis: 266 cm
Interieur
Interieurkleur: Leder Boston/Terra
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Verstelbare stuurkolom
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Mistlampen voor
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
Overig
- Dakspoiler
- M Sport Aerodynamica
- M Sportpakket (Aluminium interieur afwerking, Sportonderstel, Sportstuur)
= Bijzonderheden =
Deze BMW E81 1-Serie Sporthatch is onder meer voorzien van lederen bekleding, een elektrisch bediend glazen dak, 18 inch lichtmetalen velgen, een M sportonderstel, M sport aerodynamica, M sportstoelen en een subtiele dakspoiler. Dit maakt deze auto tot een sportieve verschijning. De antracietkleurige hemelbekleding en hoogglans shadowline exterieurdelen zorgen voor een luxe uitstraling.
De auto is nieuw geleverd in België en voorzien van een CarPass over de periode van Belgische registratie. Sinds import in Nederland heeft de auto een RDW voertuigrapport opgebouwd. De auto is dan ook voorzien van een BIT Certificaat (Bovag Import Tellercheck).
Deze auto kan niet met een Zekerheidspakket worden geleverd. Een technische controle voor levering is mogelijk.
OPTIONEEL:
Vraag bij ons naar de BOVAG Autoverzekering.
24/7 BOVAG PECHHULP VANAF 5,60 EURO P/M
Vraag vrijblijvend een voorstel aan voor het financieren of leasen van deze auto. Stuur een email naar verkoop@auto19.nl, of bel naar +31 (0)575 840 431.
- Financial Lease
- Full Operational Lease
- Private Lease
- Autofinanciering
Bij Auto 19 zijn er lease- en financieringsmogelijkheden voor nieuwe en gebruikte auto's!
BOVAG Aankoopgarantie is verkrijgbaar in Zekerheidspakket COMPLEET. Geen BOVAG garantie en toch zekerheid? Op offertebasis kan er garantie worden aangekocht via AutoTrust. Vraag onze verkoper naar de mogelijkheden en voorwaarden.
Hoeveel kost een BMW 1-serie verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























































































































