
BMW 3-serie Touring - 320i Business Line-Navi-Clima-Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 3.595 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 205.120 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 27 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 73-JKK-9 |
| Datum deel 1 | 25-06-2009 |
| Topsnelheid | 226 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,40 sec |
| Motorvermogen | 125 kW (170 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 8,4 s
Topsnelheid: 226 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.970 kg
Afmetingen (LxBxH): 453 x 182 x 142 cm
Wielbasis: 276 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 148 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad: 8,5 l/100km (1 op 11,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-navigatie full map
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Trekhaak met afneembare kogel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Parkeersensor achter
Overig
- "Lichtmetalen velgen
- Electrisch spiegels
- Nokia Bluetooth CarKit
- Onderhoudsboekje aanwezig
= Bijzonderheden =
Bezichtigen op telefonische afspraak.
Wij zijn een RDW-Erkend bedrijf.
Tel: 0620296934
Car Zone
Kostverlorenweg 3b
3762EM Soest
Deze BMW 3-serie Touring komt uit 2009, toen kostte € 44.137,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2009 op kenteken, is voorzien van een benzine-motor, heeft een maximum vermogen van 125 kW (170 PK) en een cilinderinhoud van 1995 cc.
De personenauto heeft een topsnelheid van 226 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 8 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 6,4 liter per 100 km en hij weegt 1405 kg. De APK is geldig tot 27-02-2027 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 233 per kwartaal.
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



































































