
BMW 3-serie Touring - 320i Luxury Edition 18" Lichtmetaal | Climate | Cruise | Stoelverwarming | Parkeersensoren
Algemeen
| Prijs | € 18.900 |
| Bouwjaar | Februari 2019 |
| Kilometerstand | 97.709 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | S-081-TG |
| Datum deel 1 | 04-02-2019 (import) |
| Topsnelheid | 228 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,50 sec |
| Motorvermogen | 135 kW (184 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1998 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1495 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juli 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2018 - jul. 2019
Referentienummer: 3350315
Technische informatie
Koppel: 270 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 228 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.120 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 181 x 143 cm
Wielbasis: 28 cm
Accu
Geschikt voor snelladen: nee
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 182 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (PW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 995): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1595 kg
Interieur: Grijs
Verwachtte leveringsdatum: 22-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 27-03-2023
Stoelbekleding: Leder/Stof
Coating: Geen
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Aluminium delen exterieur
Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DVD speler
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Houtafwerking interieur
- Lederen stuurwiel
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Keyless start
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterruit apart te openen
- Alarm klasse 3
- Bagage-scheidingsnet
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Passagiersairbag
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Start/stop systeem
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
.
.
Hoeveel kost een BMW 3-serie Touring verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























![BMW iX - xDrive40 High Executive 77 kWh [ 3-Fase 11kW ] {SOH-99%} (INCL-BTW) *PANO | LEATHER | TOPV](https://cdn.autowereld.nl/I761251918/240x180/bmw-ix-xdrive40-high-executive-77-kwh-incl-btw-pano-head-up-leather-topview-full-led.jpg)











