
BMW X5 - 3.0i Executive (Automaat) Tekst goed lezen
Algemeen
| Prijs | € 1.850 |
| Bouwjaar | Juli 2003 |
| Kilometerstand | 263.426 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 29 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 82-NB-GT |
| Datum deel 1 | 10-07-2003 |
| Topsnelheid | 206 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,80 sec |
| Motorvermogen | 171 kW (232 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2979 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1995 kg |
| Trekgewicht max | 2300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2000 |
| Meer modelinformatie |
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Radio/cassette-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2000 - okt. 2003
Referentienummer: 320
Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,8 s
Topsnelheid: 206 km/u
Maten
Wielbasis: 282 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 310 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 12,9 l/100km (1 op 7,8)
Brandstofverbruik in de stad: 17,5 l/100km (1 op 5,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 10,3 l/100km (1 op 9,7)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- achterruit apart te openen
- bagagedek
- metaalkleur
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurders-informatie-systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- hoofdsteunen voor
- houtafwerking interieur
- niveauregeling automatisch
- stuur leder
- stuur verstelbaar
- verbruiksmeter
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 3
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) voor
- koplampreiniging
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Let op deze auto wordt verkocht met een !! ABS Storing !!, zonder rolhoes in de laadruimte, maar wel met twee sets wielen.
Polman Auto's is een universeel autobedrijf gevestigd in Arnhem op de Schelmseweg 3 en wij zijn RDW Erkend. Wij werken op afspraak dus graag even telefonisch contact opnemen met ons voordat u langs wilt komen omdat wij ook veel onderweg zijn. Voor meer occasions kunt u kijken op onze website polmanautos.nl of neem telefonisch contact met ons op.
Hoeveel kost een BMW X5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































































