
Citroën C5 Aircross - 1.6 Shine - Automaat - Massage- Trekhaak
Algemeen
| Prijs | € 16.450 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 135.093 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 19 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HJB-71-X |
| Datum deel 1 | 18-04-2019 (import) |
| Topsnelheid | 216 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,20 sec |
| Motorvermogen | 133 kW (181 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | januari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/55 R18
Acceleratie (0-100): 8,2 s
Topsnelheid: 216 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.990 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 197 x 165 cm
Wielbasis: 273 cm
Interieur
Interieurkleur: Bruin
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
CO₂-uitstoot: 128 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterstoelen drie
- Achterstoelen verschuifbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Geluidwerend glas
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metaalkleur parelmoer
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
- Trekhaak met afneembare kogel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoekdetectie met correctie
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- 360 camera
- Afwijkende dakkleur
- CarPlay
- Dealer onderhouden
- Elektrisch inklapbare spiegels
- Isofix
- Keyless Entry
- Keyless Go
- Lane - assist
- LED
- Massage stoelen
- Memory stoelen
- Pack Ambiance (Buitenspiegels elektrisch met geheugen, Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen, Verwarmde voorstoelen, Voorstoel(en) met massagefunctie, Voorstoelen verwarmd)
- Pack parking (Parkeer-assistent, Rondomzicht camera)
- Parkeer sensoren voor en achter
- Stoelen-pakket (Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
= Bijzonderheden =
Citroen C5 AIRCROSS 1.6 Shine - Automaat - Massage stoelen met Nappa leder - Trekhaak - 360° camaera - Memory stoelen - Elektrische stoel - Lane assist - Elektrische achterklep - Keyless - Carplay - Etc.
Zeer nette auto ! - geïmporteerd vanuit Frankrijk door de Dealer zelf.
2 sleutels.
Wij kunnen ter plaatsen alles regelen: Tenaam stellen en verzekeren binnen een paar minuten is alles geregeld, ook Financieren is bij ons mogelijk!
Voor een scherp geprijsde auto bent u bij MD Automobielen aan het juiste adres. Wij hebben altijd een grote voorraad van auto's staan. Doordat wij een RDW erkenning hebben kunt u bij ons uw "nieuwe" auto gelijk op naam zetten en van uw eventuele inruil auto krijgt u direct een vrijwaringbewijs. U ontvangt hiervoor een marktconforme handelsprijs en gelijk een vrijwaringbewijs. De auto zal schoon gemaakt worden van zowel de binnen als buitenkant. Ook zal de auto een algehele controle krijgen waarbij de auto gecontroleerd wordt op lampen, geldige APK, bandenspanning, onderhoud en vloeistoffen. Daarnaast zullen wij een eventuele inruil auto vrijwaren en uw gekochte auto tenaamstellen. Doordat wij regelmatig onderweg zijn om auto's in te kopen hanteren wij ruime openingstijden zodat u niet snel voor een dichte deur komen te staan.(graag even bellen van te voren ) Heeft u naar aanleiding van deze advertentie nog vragen? Gewoon even bellen wij staan u graag te woord! Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beinvloeden.
-De prijs voor deze auto is inclusief geldige APK.
-De auto wordt op uw naam overgeschreven.
-De auto heeft een pre inspectie en vloeistof controle gehad.
-Onderhoud en garantiepakketten bieden wij u graag tegen meerprijs aan.
-Al onze auto's worden afgeleverd inclusief Nationale Auto Pas!
-Inruil is altijd mogelijk!
-U bent van harte welkom voor een bezichtiging en proefrit. De koffie staat klaar.
- Wij zijn ook te volgen via Instagram voor het meest actuele nieuws @MDautomobielen
WWW.MD-AUTOMOBIELEN.NL
06 42 36 70 76
Hoeveel kost een Citroën C5 Aircross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















![Citroën C5 Aircross - 1.6 PureTech Feel Aut. [ Panorama Camera Stoelverwarming]](https://cdn.autowereld.nl/I761897366/240x180/citroen-c5-aircross-1-6-puretech-feel-aut-panorama-camera-stoelverwarming.jpg)




















