
Ford B-Max - 1.0 EcoBoost Titanium Nieuwe distributie / Garantie / Apk
Algemeen
| Prijs | € 6.450 |
| Bouwjaar | Juli 2014 |
| Kilometerstand | 108.983 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 7-XHG-70 |
| Datum deel 1 | 30-07-2014 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,20 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1179 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 635 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | juli 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Bandenmaat: 195/55 R16
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik in de stad: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Start/stop systeem
Overig
- 4 nieuwe banden
- Achter ruimte bekleed
- Achterruitverwarming
- all weather banden
- Aux
- Distributie vervangen
- Eco knop
- Isofix
- licht metaal wielen 16 inch
- Passagiers stoel inklapbaar
- Rubbermatten voor
- Technologie-pakket (Accident Avoidance System, Achteruitrijcamera, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Parkeersensor achter, Parkeersensor voor, Parkeersensor voor en achter, Verwarmde voorruit)
- USB
- Verstelbaar stuur > hoogte en lengte
= Bijzonderheden =
Bom volle auto met opties
Distributieriem vervangen bij 90.000km
4 nieuwe all season banden
6 maanden garantie !
Dealer onderhouden
Kom langs om de auto te bekijken & proefrijden
Inruil is mogelijk !
Autobedrijf Westerman is een merkonafhankelijk Bovag autobedrijf gevestigd in het hart van Gieten. Onze passie is het verlenen van excellente service en kwaliteit aan elke klant die onze deuren binnenstapt. Of u nu op zoek bent naar een betrouwbare occasion of specifiek onderhoud nodig heeft voor uw voertuig, bij Autobedrijf Westerman staan we altijd voor u klaar. We nodigen u uit om onze uitgebreide diensten te ontdekken!
Tel: 0592-263747
Whatsapp: 0652517760
Mail: bedrijf@autowesterman.nl
Geopend van maandag tot en met vrijdag van 07:30 u tot 18:00 u en op zaterdag van 08:00 u tot 17:00 u.
Hoeveel kost een Ford B-Max verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































