
Ford Focus Wagon - 1.6 TDCI Titanium
Algemeen
| Prijs | € 3.750 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 191.409 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 25 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-909-PN |
| Datum deel 1 | 31-07-2014 (import) |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 85 kW (116 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1560 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1267 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 24 |
| Introductiejaar | mei 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.900 kg
Afmetingen (LxBxH): 456 x 182 x 151 cm
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 117 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,7 l/100km (1 op 27,0)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 418 - € 437 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Halogeen mistlampen
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Start/stop systeem
Overige
- Business Pack (Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Multimedia-voorbereiding, Parkeer-assistent)
= Bijzonderheden =
rijd schakelt goed
Alle inruil en financiering is mogelijk
Wilt u meer informatie over deze auto of een afspraak maken dan kunt u contact opnemen met ons op 0613640136 - 0627480398 mailen naar info@autohennekes.nl
Hoeveel kost een Ford Focus Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























































![Jeep Compass - 2.0 Limited [ NAP leder navigatie cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761797228/240x180/jeep-compass-2-0-limited-nap-leder-navigatie-cruise.jpg)

































