
Ford Focus Wagon - 1.6 TI-VCT Trend / 1e.eigenaar / airco / cruise.control /elek.pakket / trekhaak / lmv / na
Algemeen
| Prijs | € 3.995 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 218.147 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 18 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 46-SKR-3 |
| Datum deel 1 | 24-10-2011 |
| Topsnelheid | 198 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Bruin |
| Oorspronkelijke kleur | Bruin |
| Gewicht | 1212 kg |
| Trekgewicht max | 800 kg |
| Trekgewicht onger. | 655 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | mei 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/55 R16
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 198 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.825 kg
Afmetingen (LxBxH): 456 x 182 x 151 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 8,1 l/100km (1 op 12,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
= Bijzonderheden =
Ford, Go Further. Vooruitgang op wielen. In alle opzichten. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak.
Niet te snel, niet langzaam maar precies goed: laat dat maar over aan de cruise control. Vanzelfsprekend is deze auto ook van airconditioning voorzien. Natuurlijk behoren lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer ook tot de uitrusting van deze complete auto.
In de Ford Focus Wagon heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. De Brake Assist vergroot de veiligheid door bij een noodsituatie extra power te leveren op het remsysteem.
Wilt u deze auto bekijken en er eventueel mee rijden? Mail ons dan of bel ons, zodat we de auto voor u klaar kunnen zetten.
Bel 06-85150153 voor een afspraak!
Whatsapp nr: 06-85150153
Overschrijven kan ook Zaterdag. inruil is ook mogelijk !
Telefonisch dagelijks te bereiken van 9:00 tot 20:00.
Let op, dit is een meeneemprijs. Hier komen geen extra kosten bij.
Zolang er niet staat verkocht of gereserveerd is deze nog beschikbaar. De auto wordt zonder (aan)betaling niet gereserveerd.
**Let op!! advertenties worden geplaatst onder voorbehoud van typefouten**
** Dagelijks geopend van 10:00 tot 18:00.
U bent van harte welkom voor een veilig bezoek aan onze showroom!
Honsel Occasions B.V.
Stationsweg 11
2675AM Honselersdijk
Tel: 06-85150153
E-mail: info@honseloccasions.nl
Hoeveel kost een Ford Focus Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































































![Hyundai Kona - 1.6 GDI HEV Fashion [ Head-up Navi Camera Krell-audio Clima ]](https://cdn.autowereld.nl/I762417669/240x180/hyundai-kona-1-6-gdi-hev-fashion-head-up-navi-camera-krell-audio-clima.jpg)














