
Ford Focus - 1.0 EcoBoost First Edition / Nieuwe distributieriem / Navi / Trekhaak / Climate Control
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 158.373 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 15 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RV-373-K |
| Datum deel 1 | 22-09-2015 (import) |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
| Motorvermogen | 93 kW (126 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | oktober 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2014 - feb. 2015
Modelcode: C346
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 193 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.900 kg
Afmetingen (LxBxH): 440 x 182 x 149 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
COâ‚‚-uitstoot: 108 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Alberts Hoofdstraat 28 9533PK DROUWEN, NL 0599564316 http://www.vakgaragealberts.nl info@vakgaragealberts.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lendesteun(en) verstelbaar
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
= Bijzonderheden =
Getoonde vaste meeneemprijs inbegrepen voor € 0,- meerprijs:
* Minimaal 6 maanden APK * Vloeistofcontrole * Reinigen binnen- en buitenkant * Tenaamstelling auto * Vrijwaring inruilauto
Optioneel Vakgarage Alberts Afleverpakket € 895,-:
* Nieuwe APK * Service beurt volgens interval * Banden minimaal 3 mm * 6 Maanden garantie * Distributie indien nodig binnen 12 maanden * € 30.- Brandstof * Reinigen binnen- en buitenkant * Tenaamstelling auto * Vrijwaring inruilauto
Wij zijn te bereiken op ons telefoon nummer 0599-564316 / via WhatsApp 0647876054 of mail naar info@vakgaragealberts.nl
Advertentie onder voorbehoud van invoerfouten en type aanduidingen.
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.













































