
Ford Grand C-Max - 2.0 TDCi Titanium 7p., Export- / handel
Algemeen
| Prijs | € 2.000 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 365.753 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 27 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GV-272-Z |
| Datum deel 1 | 12-10-2012 (import) |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,80 sec |
| Motorvermogen | 121 kW (165 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1475 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2010 - jul. 2012
Modelcode: C344
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.300 kg
Afmetingen (LxBxH): 452 x 183 x 170 cm
Wielbasis: 278 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Garage Jelsma Ringallee 104 6891BG ROZENDAAL, NL 0262058006 http://www.garagejelsma.nl verkoop@garagejelsma.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch Sper Differentieel
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor
- Twee zijschuifdeuren
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Hill hold functie
- ISOfix
= Bijzonderheden =
APK 7-2026
Rijdt en schakelt goed.
Meeneemprijs, B2B of Export.
Geen inruil mogelijk.
Hoeveel kost een Ford Grand C-Max verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































