
Ford Mondeo Wagon - 2.0 IVCT HEV Titanium
Algemeen
| Prijs | € 13.950 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 159.459 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | G-628-SH |
| Datum deel 1 | 28-11-2019 |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,40 sec |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1616 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | februari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/60 R16
Acceleratie (0-100): 9,4 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.260 kg
Afmetingen (LxBxH): 487 x 185 x 150 cm
Wielbasis: 285 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 101 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik in de stad: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Aflever pakket 1 (€ 225): Nieuwe APK, een onderhoudsbeurt, een halve tank brandstof en een poetsbeurt.
- Aflever pakket 2 (€ 525): Nieuwe APK, een onderhoudsbeurt, een halve tank brandstof, een poetsbeurt en 3 maanden garantie.
- Aflever pakket 3 (€ 725): Nieuwe APK, een onderhoudsbeurt, een halve tank brandstof, een poetsbeurt en 6 maanden garantie.
- Afleverpakket 4 (€ 925): Nieuwe APK, een onderhoudsbeurt, een halve tank brandstof, een poetsbeurt en 12 maanden BOVAG garantie.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden)
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Telefoonintegratie premium
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbord detectie
Overig
- Driver Assistance Pack (Cruise control adaptief, Dodehoek detector, Parkeer-assistent)
- Parking Pack (Achteruitrijcamera, Parkeer-assistent)
- Veiligheids-pakket (Accident Avoidance System, Achteruitrijcamera, Bots waarschuwing systeem, Cruise control adaptief, Dodehoek detector, Elektrisch bedienbare achterklep, Koplampen adaptief, LED koplampen)
- X-pack (Elektrisch bedienbare achterklep, Koplampen adaptief, LED koplampen)
= Bijzonderheden =
Deze Ford Mondeo Wagon komt uit 2019, werd geleverd van 04-02-2019 tot 31-12-2021 en kostte toen € 40.380,-. Deze originele Nederlandse personenauto staat sinds 2019 op kenteken, is voorzien van een benzine én een elektriciteit-motor, heeft een maximum vermogen van 103 kW (140 PK) en een cilinderinhoud van 1999 cc. De personenauto heeft een topsnelheid van 187 km per uur en bereikt vanuit stilstand de 100 km/u in 9,4 seconden. Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 5,7 liter per 100 km en hij weegt 1616 kg. De APK is geldig tot 29-11-2025 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld € 259,50 per kwartaal.
Welkom bij Autobedrijf Oostpolder.
Bij ons heeft u keuze uit verschillende afleverpakketten, variërend van €225,- tot €925,-.
BOVAG garantie is mogelijk bij auto's boven de €4500,-.
Financieren behoort bij ons tot de mogelijkheid.
Kijk voor meer informatie op www.autobedrijfoostpolder.nl
Met vriendelijke groet,
Autobedrijf Oostpolder
Oostpolderweg 11
4413 NN Krabbendijke
tel. 0113-503388
Email: post@autobedrijfoostpolder.nl
Internet: www.autobedrijfoostpolder.nl
Hoeveel kost een Ford Mondeo Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































![Dongfeng Box - Launch Edition 42kWh [ Clima / ECC Apple /Android Stoelventilatie Cruise ]](https://cdn.autowereld.nl/I761907267/240x180/dongfeng-box-launch-edition-42kwh-clima-ecc-apple-android-stoelventilatie-cruise.jpg)





































