
Ford Mondeo Wagon - 2.0 TDCi Titanium Lease Edition|APK|TOPSTAAT|EXPORTPRICE
Algemeen
| Prijs | € 6.495 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 330.213 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 09 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | RV-258-G |
| Datum deel 1 | 09-02-2018 |
| Topsnelheid | 208 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1497 kg |
| Trekgewicht max | 1650 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 24 |
| Introductiejaar | juli 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/60 R16
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 208 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.330 kg
Afmetingen (LxBxH): 487 x 185 x 150 cm
Wielbasis: 285 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 112 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 4,9 l/100km (1 op 20,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,9 l/100km (1 op 25,6)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Telefoonintegratie premium
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
- Premium kleur
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Gordelairbag(s)
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
Overig
- Connectivity-pakket (Achteruitrijcamera, Audio installatie premium)
- Safety-pack (Accident Avoidance System, Dodehoek detector, Gordelairbag(s))
- Speciale kleur
= Bijzonderheden =
Export prijs excl. BPM, auto word geleverd met een borg BPM of Duitse papieren
Alle moeite is genomen om de informatie op deze advertentie zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Proefrit en bezichtiging elke dag op afspraak mogelijk tussen 09.00 - 21.00
Voor een afspraak graag contact opnemen via
+31 6 58 85 24 44
Alle inruil mogelijk!
Hoeveel kost een Ford Mondeo Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














































































