
Ford Mondeo - 1.6-16V Titanium ruime hatchback met navi
Algemeen
| Prijs | € 1.990 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 263.254 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 06 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 94-ZR-BV |
| Datum deel 1 | 06-05-2008 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 93 kW (126 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Bruin (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Licht Bruin metallic |
| Gewicht | 1335 kg |
| Trekgewicht max | 900 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | maart 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2007 - sep. 2010
Modelcode: CD345
Technische informatie
Koppel: 160 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 12,5 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.050 kg
Afmetingen (LxBxH): 489 x 189 x 150 cm
Wielbasis: 285 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 177 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad: 10,3 l/100km (1 op 9,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Griffioen Noordeindseweg 362 2651LN BERKEL EN RODENRIJS, NL 0105110260 http://www.autogriffioen.nl info@autogriffioen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun
- Armsteun achter
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Derde remlicht
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
= Bijzonderheden =
Een overzichtelijk dashboard. Eersteklas materialen. Comfortabele stoelen met optimale ondersteuning voor uw lichaam en benen. Deze Ford Mondeo is gemaakt voor de lange baan. Met zijn benzinemotor en handgeschakelde vijfversnellingsbak is dit een prima auto voor nog vele kilometers. Comfortabel zitten, ook als de rit onstuimig is? Dat kan met de sportstoelen. Tot de uitrusting behoren ook 16 inch lichtmetalen velgen en getint glas.
Wat wilt u onderweg horen? Er is volop keus, dankzij bluetooth. Het navigatiesysteem is met het audio-installatiesysteem gecombineerd. Met de automatische airconditioning selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Een plekje vinden in de binnenstad is één, inparkeren is twee. Voor dat laatste heeft deze Ford Mondeo prima parkeersensoren die u een handje helpen. Achter het stuur van deze Ford bent u niet alleen. De auto kijkt als het ware met u mee tijdens de rit. De regensensor schakelt de ruitenwissers in als het nodig is en de automatisch inschakelbare verlichting doet de lichten voor u aan. Een constante snelheid is goed voor de ontspanning onderweg, en de cruise control zorgt ervoor. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en lederen versnellingspook.
Er is nog meer te vertellen over deze auto, maar dan moet u hem ook zelf ervaren. U bent van harte welkom om hem te bekijken en om een proefrit te maken.
Wij zijn voor een proefrit alleen op afspraak open - Onze openingstijden: maandag t/m zaterdag van 9.00u tot 17.00u - zondags van 10:00u tot 15:00u - Inruil van uw oude auto is mogelijk, ook zonder APK - Wij kunnen uw auto overschrijven/op naam zetten/ exporteren - U kunt bij ons pinnen - We kunnen u helpen uw auto te verzekeren. Voor info 010-511 02 60
Hoeveel kost een Ford Mondeo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































