
Ford Mondeo - 1.8-16V Centennial - Airco - Cruise control - Radio/Cd + Stuurbediening - Mistlampen voor
Algemeen
| Prijs | € 895 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Kilometerstand | 212.480 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 37-LP-VP |
| Datum deel 1 | 04-04-2003 |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1296 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 690 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | januari 2001 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.875 kg
Afmetingen (LxBxH): 473 x 181 x 143 cm
Wielbasis: 275 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 187 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik in de stad: 11,2 l/100km (1 op 8,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Staat
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution (EBD)
= Bijzonderheden =
- Ford Mondeo 1.8-16V Centennial.
- Airco.
- Cruise control.
- Radio/Cd + Stuurbediening.
- Mistlampen voor.
- Wij maken ook Export papieren en u kunt er ook 2 weken verzekering.
Hoeveel kost een Ford Mondeo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























![Volkswagen ID.3 - 58kWh 204pk 1ST Max [ PANO+CAMERA+20 INCH+STOEL/STUURWIELVERWARMING ]](https://cdn.autowereld.nl/I761948489/240x180/volkswagen-id-3-58kwh-204pk-1st-max-pano-camera-20-inch-stoel-stuurwielverwarming.jpg)















































