
Ford Transit Custom - 270 2.0 TDCI L1H1 Trend Trekhaak Camera Airco Cruise control
Algemeen
| Prijs | € 10.880 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 13.165 |
| Bouwjaar | Maart 2018 |
| Kilometerstand | 122.539 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 10 april 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-664-NK |
| Datum deel 1 | 30-03-2018 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 77 kW (105 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1995 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1916 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | februari 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Custom occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2016 - mrt. 2018
Technische informatie
Koppel: 360 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Maten
Lengte/hoogte: L1H1
Afmetingen (LxBxH): 512 x 203 x 198 cm
Wielbasis: 293 cm
Gewichten
GVW: 2.740 kg
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 161 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 1
Staat
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Van den Berg Wilgenweg 4 3421TV OUDEWATER, NL 0348567010 http://www.vandenberg-auto.nl verkoop@vandenberg-automotive.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Koplampen adaptief
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Overige
- Aanhanger assistent
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Niet in gerookt
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Zijwind assistent
= Bijzonderheden =
Recent nog een grote beurt gehad met distributieriem twv een 3000 euro.
Bij serieuze interesse adviseren wij om te bellen, gezien de hoeveelheid e-mails de we krijgen lukt het niet om alles te beantwoorden.
6 maanden garantie, onderhoudsbeurt en minimaal 12 maanden APK = €895,- afleverkosten
Deze auto is een BTW auto en is ook zakelijk te financieren, neem dan contact op met 1 van onze partners:
Financier gemak: telefoon 085 0806 614 / www.financiergemak.nl
Financiallease.nl : telefoon: 030 267 9993
Wilt u geheel of gedeeltelijk financieren als particulier? Neem dan contact op met De Autofinancier: 088 050 1850
Uiteraard is inruil mogelijk.
Openingstijden:
Maandag: Gesloten
Dinsdag: 8:30 - 17u
Woensdag: 8:30 - 17u
Donderdag: 8:30 - 17u
Vrijdag: 8:30 - 17u
Zaterdag: 9 - 16u
Met vriendelijke groet,
Van den Berg Oudewater
Wilgenweg 4
3421 TV Oudewater
0348-567010
Hoeveel kost een Ford Transit Custom verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























































































































