
Hyundai i20 - 1.2i i-Deal 5DRS Facelift *Airco* TOPauto
Algemeen
| Prijs | € 4.499 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 159.509 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 11 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 8-SBL-76 |
| Datum deel 1 | 07-01-2014 |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,70 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 945 kg |
| Trekgewicht max | 850 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | maart 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2013 - dec. 2014
Referentienummer: 2680
Technische informatie
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 12,7 s
Topsnelheid: 168 km/u
Wielbasis: 253 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 109 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Bluetooth
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 15"
- metaalkleur
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- bagage-scheidingsnet
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Zeer compleet uitgevoerde Hyundai I-20! Betreft het vernieuwde facelift model voorzien van de betrouwbare 1.2 4Cilinder benzine motor beschikkend over een onderhoudsvrije distributie ketting! Rijdt en schakelt Super!
Afgeleverd in de luxe I-Deal uitvoering met alle nodige luxe aan boord zoals ISOFIX, Airco, Bleutooth en LED verlichting! Etc etc…!
Volledig dealer onderhouden auto! Complete historie aanwezig! Staat rondom op nette Continental banden.
Zojuist voorzien van een nieuwe APK!
Dubbele sleutels, boekjes en nationale Autopas aanwezig!
Welkom bij Car Point Velsen!
Uw partner in het vinden van de juiste auto! Tevens het adres voor al uw onderhoud en Apk. Kijk op www.carpointvelsen.nl voor onze verdere uitgebreide services!
Wij zijn een RDW erkend bedrijf en door goede samenwerking met grote dealer bedrijven in staat om juiste mooie auto’s te leveren! Voor verkoop worden deze grondig nagekeken door onze punten Check! Indien nodig worden deze uiteraard met een nieuwe APK afgeleverd. Inruil behoort tot de mogelijkheden!
Wij werken uitsluitend op afspraak!
***LET OP!!*** Wij zijn verhuisd!
Ons bezoek adres;
Car Point Velsen
Rijksstraatweg 63B
1969 LC Heemskerk
Tel. 06-11755395
Carpointvelsen@gmail.com
Www.carpointvelsen.nl
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































































