
Hyundai i20 - 1.2i i-Drive
Algemeen
| Prijs | € 5.450 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 165.989 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 12 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 6-SBV-49 |
| Datum deel 1 | 17-01-2014 |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,70 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 945 kg |
| Trekgewicht max | 850 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | juni 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Achterbank neerklapbaar
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2012 - dec. 2014
Technische informatie
Koppel: 121 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 12,7 s
Topsnelheid: 168 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.515 kg
Afmetingen (LxBxH): 400 x 171 x 149 cm
Wielbasis: 253 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
CO₂-uitstoot: 109 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: KL Auto's Havenweg 37c 4905AA OOSTERHOUT, NL 06-11500958 http://www.klautos.nl info@klautos.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur multifunctioneel
Wij zijn geopend met Pinksteren:
Belt u altijd even vooraf voor een afspraak!
1e Pinksterdag 12:00 - 16:00
2e Pinksterdag 10:00 - 16:00
KL Auto’s – Hét adres voor betrouwbare occasions in Oosterhout
Wij verzoeken u vriendelijk om voor vertrek en indien mogelijk 2 uur vooraf even te bellen of de auto van uw keuze nog beschikbaar is zodat wij deze klaar kunnen zetten voor u.
Gezien onze grote voorraad werken wij met een depot en staan niet alle auto's op de hoofdlocatie.
Bij KL Auto’s vindt u een breed assortiment van honderden zorgvuldig geselecteerde topoccasions, tegen scherpe meeneem-/handelsprijzen. Wij bieden eerlijke service, transparantie en de zekerheid die u zoekt bij de aanschaf van een auto.
-Alle merken welkom voor inruil of verkoop
- Financiering mogelijk – snel en flexibel geregeld
- Aangesloten bij RDW, VWE en Nationale Auto Pas (NAP)
- Inkoop van alle merken – met directe betaling en vrijwaring
- Tenaamstelling direct bij ons op locatie
Wij doen ons uiterste best om alle informatie correct weer te geven. Toch adviseren wij u om altijd zelf de voor u belangrijke zaken te controleren. Bij twijfel: bel, WhatsApp of mail ons gerust.
Bezoekadres:
Havenweg 37c
4905 AA Oosterhout NB
Telefoon / WhatsApp: +31 6 11 50 09 58
Website: www.klautos.nl
E-mail: info@klautos.nl
Openingstijden (op afspraak):
Maandag t/m Vrijdag: 09:30 – 17:30
Zaterdag: 09:30 – 17:00
Zondag: 12:00 – 16:00
Dinsdag koopavond tot 20:00
We verwelkomen u graag in onze showroom bij KL Auto’s Oosterhout – waar kwaliteit, service en klanttevredenheid voorop staan.
Specificatie- en invoerfouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Hyundai i20 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































