
MINI 5-Deurs - Cooper | Camden Edition | Leder | Stoelverwarming | Camera
Algemeen
| Prijs | € 29.900 |
| Prijs excl. BTW | € 25.276 excl. BTW |
| Bouwjaar | Maart 2024 |
| Kilometerstand | 26.851 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 29 maart 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | Z-569-FD |
| Datum deel 1 | 29-03-2024 |
| Topsnelheid | 207 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,30 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Enigmatic black |
| Gewicht | 1205 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | augustus 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2021 - 2024
Modelcode: F55/F56
Typenummer: 31DK
Technische informatie
Koppel: 220 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 40 liter
Acceleratie (0-100): 8,3 s
Topsnelheid: 207 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.740 kg
Afmetingen (LxB): 402 x 173 cm
Wielbasis: 257 cm
Interieur
Interieur: Leatherette carbon black, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 5,8 l/100km (1 op 17,2)
CO₂-uitstoot (WLTP): 127 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: MINI Occasions NEXT:
MINI Next garantie:
- Deze MINI is niet ouder dan 7 jaar en krijgt 2 jaar volledige garantie zonder kilometerbeperking, geldig in vrijwel heel Europa.
- Deze mini heeft minder dan 130.000 km gereden. De kilometerstand is aantoonbaar en gegarandeerd juist.
- Het onderhoud is altijd door de MINI dealer uitgevoerd.
- Deze MINI krijgt een volledige inspectie op het gebied van veiligheid en betrouwbaarheid vóór aflevering.
- Bij aflevering krijgt u een MINI Service Card voor 24-uurs pech-hulpservice in vrijwel heel Europa.
Dit afleverpakket bevat: MINI NEXT
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
Overige informatie
Basiskleur: blauw / zwart
= Aanvullende opties en accessoires =
- (550)
- (6FP)
- (6UM)
- 16" LM Victory Spoke zwart (2GZ)
- Achteruitrijcamera (3AG)
- ACTIE Service Inclusief 5 jaar / 100.000 km (ZNH)
- Actieve voetgangersbescherming (8TF)
- AG-Intern (4NE)
- AG intern (1DZ)
- Akoestische waarschuwing veiligheidsgordel (845)
- Ambiance verlichting (4UR)
- Automatische airconditioning 2-zone (534)
- Automatische vergrendeling tijdens rijden (Intern) (8S3)
- Bandenreparatieset (2VC)
- Bandenspanningsweergavesysteem (2VB)
- Boordliteratuur Nederlands (886)
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar (313)
- Camden Edition (ZC3)
- Classic Uitvoering (7EA)
- Comfort Access (322)
- Comfort telefoonvoorbereiding met draadloze oplaadmogelijkheid (6NW)
- Condition Based Service (8KA)
- ConnectedDrive Services (6AK)
- DAB-tuner (654)
- Dak en buitenspiegels uitgevoerd in zwart (383)
- Driving Assistant (5AS)
- Elektrisch verwarmde voorstoelen (494)
- Emergency Call (6AC)
- Enigmatic Black (P0C3Y)
- Enigmatic Black (C3Y)
- EU AG intern (230)
- Hemelbekleding Anthrazit (4AA)
- In hoogte verstelbare psssagiersstoel (450)
- Interieurpanelen Piano Black (4BD)
- ISOFIX bevestiging (470)
- Kilometertacho (548)
- Koudemiddel (8R9)
- Leatherette Carbon Black (FK9E1)
- Leatherette Carbon Black (K9E1)
- LED-koplampen (5A2)
- Lichtpakket (563)
- Middenarmsteun voor (473)
- MINI Car Sharing voorbereiding (5GE)
- MINI Connected (6NM)
- MINI Driving Modes (4VA)
- Mistlamp achter (5AA)
- Multifunctioneel instrumentenpaneel (6WB)
- Multifunctioneel stuurwiel (249)
- Nederlandse taalversie (868)
- Opbergpakket (493)
- Park Distance Control achter (PDC) (507)
- Piano Black Exterior pack (3L2)
- Premium Go Pakket (9PQ)
- Real Time Traffic Information (6AM)
- Regen- en lichtsensor (521)
- Remote Services (6AP)
- Selectie CO2 (Intern) (1CB)
- Selectie CO2 (Intern) (1DF)
- Smartphone integratie (6CP)
- Sportstoelen voor (481)
- Sportstuurwiel met leder bekleed (255)
- Steptronic transmissie met dubbele koppeling (2TF)
- TeleServices (6AE)
- Velours vloermatten (423)
- Verlengde Garantie - 3 jaar (7CG)
- Wielslotbouten (2PA)
- Witte knipperlichten (785)
= Bijzonderheden =
Een auto is meer dan een vervoermiddel. De juiste auto kan uw leven verrijken, door zijn comfort, zijn smaakvolle vormgeving en door de rijervaring die hij biedt. Dat geldt bijvoorbeeld voor deze MINI 5-Deurs, die uitblinkt door zijn design maar vooral ook om zijn rijkwaliteiten. Hij heeft een benzinemotor en een automatische transmissie. Nooit meer stramme spieren bij het uitstappen: daar zorgen de comfortstoelen voor! Verder is de MINI uitgerust met: 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verwarmde ruitensproeiers.
In het zeldzame geval van een storing weet u nog eerder dan de monteur wat er mankeert. Uw smartphone met remote services geeft direct inzicht. Automatische airconditioning regelt volautomatisch de temperatuur. U kiest de gewenste temperatuur en het systeem doet de rest. Geniet van een ruime selectie digitale radiostations met de DAB-ontvanger. Soms heeft u meer parkeerruimte dan u denkt. Maar soms ook niet. De parkeersensoren vertellen precies hoeveel. De auto neemt u werk uit handen doordat hij zelf veel in de gaten houdt. Een regensensor en een automatisch inschakelbare verlichting nemen waar wanneer de ruitenwissers en het licht aan moeten. U bent in deze MINI ook voorzien van cruise control, sportstuurwiel, buitentemperatuurmeter, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Het rijden met deze MINI wordt nog meer ontspannen dankzij de innovatieve technieken die onderweg over uw veiligheid waken. Ook helpen het hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Als dit de auto is die u zoekt, wacht dan niet langer en plan direct online een proefrit.
Hoeveel kost een MINI 5-Deurs verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























