
Hyundai i30 - 1.6i i-Drive Cool
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 143.000 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 01-STN-2 |
| Datum deel 1 | 26-11-2011 |
| Topsnelheid | 183 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,10 sec |
| Motorvermogen | 93 kW (126 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Steel Gray II Metallic/Steel Grey II Met |
| Gewicht | 1189 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | september 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2010 - 2012
Technische informatie
Koppel: 157 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 53 liter
Acceleratie (0-100): 12,1 s
Topsnelheid: 183 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.740 kg
Lengte: 428 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: (XP), Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 162 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8,8 l/100km (1 op 11,4)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Occasion Standaard Pakket: Onze occasion prijzen zijn rijklaar inclusief het Occasion Standaard Pakket met: • BOVAG 40-puntencheck • Minimaal 6 maanden APK • Reinigen in- & exterieur • RDW tellerrapport (NAP) • Tenaamstelling
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Hyundai Motor Netherlands B.V. Postbus 281 2170 AG Sassenheim, NL 0252-240340 www.hyundai.nl klantenservice@hyundai-motor.nl
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- mistlampen voor
Infotainment
- radio-CD/MP3 speler
Interieur & Comfort
- elektrische ramen voor
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen actief
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overige
- Rookvrij
= Bijzonderheden =
Welkom bij Autohuis Van Dijk
Wat leuk dat u interesse heeft in Autohuis Van Dijk! Wij zijn een echt familiebedrijf met meer dan 40 jaar ervaring in de autobranche. Al die jaren staan wij voor betrouwbaarheid, persoonlijke aandacht en kwaliteit.
Onze occasions zijn stuk voor stuk scherp geprijsde BOVAG-kwaliteitsauto’s, zorgvuldig geselecteerd en geleverd met zekerheid en service.
Neem gerust een kijkje op www.autohuisvandijk.nl voor ons actuele aanbod van de mooiste merken.
Heeft u een auto gezien die u aanspreekt? Onze adviseurs nemen graag de tijd om al uw vragen te beantwoorden en met u mee te denken over de beste keuze.
U kunt ons bereiken via 0186-212131 of sales@autohuisvandijk.nl – we helpen u graag verder!
Disclaimer: Hoewel deze advertentie met de grootst mogelijke zorg is opgesteld, kunnen aan de vermelde informatie geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Hyundai i30 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















