
Kia Cee'd - 1.6 GDI Super Pack NAP APK NAVI AIRCO FULL
Algemeen
| Prijs | € 3.950 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Kilometerstand | 248.381 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 96-XSN-2 |
| Datum deel 1 | 23-07-2012 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,20 sec |
| Motorvermogen | 99 kW (135 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1591 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Wit metallic |
| Gewicht | 1168 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | mei 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,2 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.720 kg
Afmetingen (LxBxH): 431 x 178 x 147 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 124 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
= Bijzonderheden =
Kia Cee’d 1.6 GDI Super Pack – NAP – Navi – Airco – Nieuwe APK
Te koop aangeboden: nette en goed rijdende Kia Cee’d.
De auto rijdt en schakelt goed en is voorzien van veel luxe opties. Ideale ruime en comfortabele auto voor dagelijks gebruik.
Belangrijkste opties:
* Navigatiesysteem
* Airconditioning (werkt goed)
* Elektrische ramen
* Lichtmetalen velgen
* Centrale deurvergrendeling
* Multifunctioneel stuur
* Mooie nette uitvoering / Super Pack
Extra informatie:
* NAP aanwezig
* Prijs is inclusief nieuwe APK
* Motor en versnellingsbak functioneren goed
* Lichte schade rechtsachter (zie foto’s)
Auto staat netjes en kan direct mee.
Interesse of vragen? Stuur gerust een bericht voor meer informatie of een bezichtiging.
A2 CARSTORE – Betrouwbare occasions dealer
* Bezichtigen alleen op afspraak (ook ’s avonds en feestdagen mogelijk)
* Tenaamstelling & export direct op locatie
* Inruil is mogelijk
Hoeveel kost een Kia Cee'd verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























































