
Kia e-Niro - 1.6 PHEV DynamicLine edition |Navi |Stoel en Stuurverwarming
Algemeen
| Prijs | € 30.940 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 42.933 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | - |
| Motorvermogen | 134 kW (182 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1580 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Interstellar Grey (grijs metallic) |
| Gewicht | 1494 kg |
| Trekgewicht max | 1010 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/cassette-speler
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2024-02
Modeljaar: 2025
Prestaties
Topsnelheid: 161 km/u
Maten
Afmetingen (LxBxH): 4420 x 1825 x 1545 cm
Wielbasis: 2.720 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 177 - € 193 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 15-02-2033
Beschikbare afleverpakketten:
- Content Luxe afleverpakket (€ 895): Dit afleverpakket bevat: Kia Certified Used
- Content Premium afleverpakket (€ 1.395): Dit afleverpakket bevat: Kia Certified Used
= Aanvullende opties en accessoires =
Audio, tv en 12v access
- 4 USB-aansluitingen
- 12V aansluiting voor
- Digitale radio (DAB+)
- Emergency Call (eCall)
- Laadkabel type 2 voor publiek laden (5 meter)
- Speakers (twee voor en achter, tweeters voor)
Communicatie / navigatie
- 10.25” full map navigatiesysteem met Kia Connect en Live Services
- Bluetooth connectiviteit met spraakherkenning
- Voorbereiding voor Apple Carplay en Android Auto
Gordels en airbags
- 8 airbags (vóór-, zij-, gordijn-, midden- en knie (bestuurder)-airbags)
- Inzittendensensor achterin (ROA)
Instrumenten
- Drive Mode Select
- Elektrisch bedienbare handrem
- Intelligente snelheidsbordenassistentie (ISLA)
- Vermoeidheidsherkenning inclusief waarschuwing bij vertrekkende voorligger (DAW incl. LVDA)
Koffer
- Afdekhoes bagageruimte
Remmen
- Autonome noodremassistentie inclusief voetganger- en fietserdetectie en tegemoetkomend verkeer op kruispunten (FCA)
- Multi-collision remassistentie (MCB)
Ruiten en glas
- Elektrisch bedienbare ramen voor en achter
Sloten
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Smart key met start-/stop knop
Specifiek
- stuurwielverwarming
Stuurinrichting
- In hoogte en diepte verstelbare stuurkolom
- Paddle shifters voor regeneratief remsysteem
- Stuurwielbediening voor audio en bluetooth
Trim exterieur
- Metallic lak
- Skidplates voor en achter
Trim interieur
- Bekleding in stof/lederlook combinatie
- In hoogte verstelbare bagagevloer
- Stuurwiel en pookknop met lederlook en afwerking
- Ventilatieroosters achter
- Vloermatten
Veiligheid aandrijving
- ABS, ESC, HAC, TPMS
- Actieve rijbaanassistentie (LKAS)
- Adaptieve cruise control met navigatieondersteuning (NSCC-C)
- Autonome rijbaanvolgassistentie (LFA)
- Snelwegassistentie (HDA)
Velgen en banden
- 16" lichtmetalen velgen
- Mobiliteitskit
Ventilatie en verwarming
- Dual zone climate control
Verlichting exterieur
- Grootlichtassistentie (HBA)
- LED-achterlichten
- LED-dagrijverlichting
- LED mistlampen voor
- Lichtsensor
- Projectie koplampen
Verlichting interieur
- Ambient lighting
- Kaartleeslampjes
Wettelijke kit
- Veiligheidshamer
Zetels
- In hoogte verstelbare voorstoelen
- In twee delen neerklapbare achterbank (60:40)
- ISOFIX bevestigingspunten op buitenste zittingen
- Middenarmsteun achter
- Verstelbare rugleuning achterbank
Zichtbaarheid
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar met LED-richtingaanwijzers
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren voor
- Verlichting voor make-up spiegels
De vermelde prijs van deze occasion is een meeneemprijs. In deze prijs is standaard een geldige APK keuring opgenomen. Content Autogroep sluit iedere aansprakelijkheid uit van een eventuele onjuiste specificatie.
Wij adviseren u om een gebruikte auto met een Content Autogroep afleverpakket aan te schaffen. De kosten voor dit afleverpakket zijn afhankelijk van het type auto dat u koopt. Wilt u meer informatie over onze afleverpakketten en de zekerheden die u hiermee aankoopt, raadpleeg onze verkoopafdeling.
Hoeveel kost een Kia e-Niro verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.








































![BMW iX1 - xDrive30 M Sport [ Panorama Stuur-&Stoelverwarming Navi Camera Apple/Android ]](https://cdn.autowereld.nl/I762090301/240x180/bmw-ix1-xdrive30-m-sport-panorama-stuur-stoelverwarming-navi-camera-apple-android.jpg)









