
Kia e-Niro - DynamicLine 64 kWh NL-AUTO | 1/2 LEDER | NAVI+CARPLAY
Algemeen
| Prijs | € 19.800 |
| Prijs excl. BTW | € 16.364 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 124.781 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 03 juni 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-468-JH |
| Datum deel 1 | 03-06-2021 |
| Topsnelheid | 167 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,80 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | (b4u) gravity blue m |
| Gewicht | 1712 kg |
| Trekgewicht max | 300 kg |
| Trekgewicht onger. | 300 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | januari 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Beschikbaarheid
Voorraadstatus: Binnenkort verwacht
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2022
Typenummer: DQW5ZGZ7ZGGAG1
Technische informatie
Koppel: 395 Nm
Aandrijving
Actieradius: 455 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,8 s
Topsnelheid: 167 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.230 kg
Afmetingen (LxB): 438 x 181 cm
Wielbasis: 270 cm
Accu
Accu: 64 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 7 uur en 12 minuten
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 80 kW
Interieur
Interieur: (WK), Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 15,9 kWh/100km
CO₂-uitstoot (NEDC): 0 g/km
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 214 - € 234 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basis (inbegrepen):
✅ Geldige APK
✅ RDW-Leges
- 6 maanden Fortis Automotive garantie (€ 795 meerprijs):
✅ Nieuwe APK.
✅ Onderhoudsbeurt.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis"): Fortis Automotive garantie (6 maanden garantie); Nieuwe APK
- 12 maanden BOVAG-garantie (€ 995 meerprijs):
✅ Nieuwe APK.
✅ Onderhoudsbeurt.
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Kia Motors Nederland Postbus 83 3620 AB Breukelen, NL 0346-753800 www.kia.nl info@kia-autolease.nl
Overige informatie
Minimale snellaadtijd van 10% tot 60%: 31 min
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- warmtepomp
- achteruitrijcamera
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- oplaadmogelijkheid
- stuurwiel verwarmd
= Bijzonderheden =
Kia heeft een uitstekende reputatie opgebouwd als het gaat om betrouwbare elektrische auto's. Kiest u voor deze e-Niro, dan kiest u voor degelijke techniek van topklasse. Met de combinatie van elektrische aandrijving en automatische transmissie manoeuvreert u soepel door het verkeer. Ervaar de weldadige warmte van de inschakelbare stoelverwarming. Als u de stuurverwarming inschakelt, geniet u van weldadige warmte voor uw handen en vingers. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, halflederen bekleding, LED-dagrijverlichting en LED-achterlichten.
U ziet geen paaltje meer over het hoofd dankzij de achteruitrijcamera. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Er is geen bestemming die het aanwezige full map navigatiesysteem niet kent. Dat rijdt lekker! Het spreekt voor zich dat een auto als deze ook van electronic climate control is voorzien. Audiobediening op het stuur is aanwezig. Gemak en veiligheid voor alles, toch? Ook is de Kia uitgerust met: DAB ontvangst, regensensor, keyless entry en automatisch dimmende binnenspiegel.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Het Lane-keeping systeem zorgt voor een automatisch constante positie binnen de rijstrook. Afdwalen is uitgesloten. Veel aanrijdingen bestaan uit kop-staartbotsingen. De forward collision warning reduceert dat risico aanzienlijk. Vermoeidheidsherkenning is een systeem dat met verschillende sensoren tekenen van vermoeidheid bij de chauffeur waarneemt. Deze krijgt tijdig een waarschuwing, wat ongelukken kan voorkomen. Ook helpen het hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken.
Met deze fantastische elektrische auto is de toekomst begonnen. Even bellen voor een afspraak en hij staat klaar voor een proefrit!
Fortis Automotive is een BOVAG-dealer met een zorgvuldig geselecteerde voorraad scherp geprijsde kwaliteitsoccasions, met gegarandeerde kilometerstanden. Wij bieden onze auto’s aan exclusief afleverpakket. Vanzelfsprekend ruilen wij uw huidige auto ook graag in. Staat de gewenste auto er niet tussen, dan kunnen wij u ook adviseren over de aanschaf van een importauto. Voor zowel particuliere als zakelijke klanten hebben wij diverse lease- en financieringsmogelijkheden.
"De vermelde uitrusting en opties zijn zo nauwkeurig mogelijk weergegeven, maar afwijkingen kunnen voorkomen. Wij adviseren u om de exacte specificaties, uitrusting en opties van het voertuig altijd te controleren bij de dealer voordat u tot aankoop overgaat. Geen rechten kunnen worden ontleend aan eventuele onjuistheden of omissies in de advertentie."
Hoeveel kost een Kia e-Niro verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.







































