
Kia Picanto - 1.1 LX | 5 deurs | Airco
Algemeen
| Prijs | € 2.599 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 133.916 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 7-ZPF-26 |
| Datum deel 1 | 17-03-2006 (import) |
| Topsnelheid | 154 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,10 sec |
| Motorvermogen | 48 kW (65 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1086 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 836 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | maart 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Alarm
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Bumpers in carrosseriekleur
Extra informatie
Kia Picanto LX uit 2006 met 5 deuren en airco. Compact, praktisch en ideaal voor dagelijks gebruik.
Kia Picanto 1.1 LX | 5 deurs | Airco
- Kenteken: 7-ZPF-26
- Merk: Kia
- Model: Picanto
- APK tot: 05-04-2027
- Tellerstand: 133916 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2006
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: blauw
- Motorinhoud: 1086 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: G4HG
- Vermogen: 48 kW / 65pk
- Ledig gewicht: 836 kg
- Max. trekgewicht: 700 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 350 cm
- Hoogte: 1480 cm
- Motorrijtuigenbelasting: € 70 - 76 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Exterieur
- Bumpers in carrosseriekleur
Interieur
- Hoofdsteunen voor en achter
Overige
- Bestuurdersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Deze Kia Picanto LX uit 2006 met 133.916 km is een compacte en praktische auto die perfect is voor dagelijks gebruik. Dankzij de 5-deurs uitvoering is de auto extra gebruiksvriendelijk en gemakkelijk toegankelijk voor passagiers achterin.
De Picanto is voorzien van airco, wat zorgt voor een aangename temperatuur tijdens het rijden. Daarnaast beschikt de auto over elektrische ramen voor, wat het gebruiksgemak vergroot.
Door zijn compacte formaat is de auto eenvoudig te parkeren en ideaal voor stadsverkeer, terwijl hij toch verrassend praktisch is in gebruik.
Een fijne en betrouwbare auto die klaar is voor nog vele kilometers.
Interesse? Neem dan contact op voor een proefrit of voor meer informatie.
Veldman Auto’s
waar passie en kwaliteit samenkomen.
Veldman Auto's
Felland Noord 9F
9753 TB Haren
0654974020
veldmanstorm@gmail.com
veldmanautos.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































