
Kia Picanto - 1.2 CVVT BusinessLine
Algemeen
| Prijs | € 6.250 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 61.833 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 11 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 9-TNH-54 |
| Datum deel 1 | 31-07-2014 |
| Topsnelheid | 171 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 830 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | februari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 165/60 R14
Acceleratie (0-100): 11,4 s
Topsnelheid: 171 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.370 kg
Afmetingen (LxBxH): 360 x 160 x 148 cm
Wielbasis: 238 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 100 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
= Bijzonderheden =
Deze Picanto heeft de net wat stillere en sterkere 1.2 motor met 4 cilinders. De Kia heeft een volledig ingevuld onderhoudsboekje, met alle beurten uitgevoerd bij de dealer! De meest recente is pas een paar duizend kilometer geleden uitgevoerd.
De auto is desondanks nog even door mij nagekeken en getest of alles goed functioneert, schoongemaakt en te koop gezet. Mocht u willen overgaan tot aanschaf, kunt u met de auto dus meteen naar huis rijden!
Let op: bezichtigen alleen mogelijk op afspraak! U bent van harte welkom, bel of stuur een bericht naar Gertjan op 06-54242772
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































