
Audi e-tron - e-tron 50 Quattro Launch Edition + | Panoramadak | Leder | 21"
Algemeen
| Prijs | € 24.995 |
| Bouwjaar | December 2019 |
| Kilometerstand | 90.565 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | H-498-BL |
| Datum deel 1 | 30-12-2019 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,00 sec |
| Motorvermogen | 230 kW (313 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 2345 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | november 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Zonnekracht 35
7671RP Vriezenveen
0546-561807
https://autoschmidt.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2019
Referentienummer: 2188
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 230 kW (313 PK)
Vermogen elektromotor(en): 230 kW (313 PK)
Vermogen brandstofmotor: 230 kW (313 PK)
Wielbasis: 293 cm
Aandrijving
Actieradius: 300 km (299 km elektrisch)
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,0 s
Topsnelheid: 190 km/u
Accu
Accu: 71 kWh, Conditie: 0%
Accu laden: Type 2, 3-fasen, 49 km actieradius per uur, compleet vol in 6 uur
Accu snelladen: nee
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 22,9 kWh/100km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 327 - € 358 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Overige informatie
Elektrisch maximum continu vermogen: 158.00 kW
Soort accu: li
Accu aanschaf: onbekend
Bruikbare accucapaciteit geschat: 67.45 kWh
Ingeschat actieradius: 309 km
Ingeschat verbruik: 25.29 kWh/100km
Actieradius zomer: 223 km
Actieradius winter: 192 km
Verbruik zomer: 24.9 kWh/100km
Verbruik winter: 29.83 kWh/100km
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Apple Carplay / Android Auto
- Audio installatie premium
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio-installatie
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- smartphone integratie
- spraakbediening
Exterieur
- LED koplampen
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen wielen (21")
- metaalkleur
Extra
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
Interieur & Comfort
- elektrisch glazen panorama-dak
- parkeersensor voor en achter
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Lendesteun(en) verstelbaar
- luchtvering
- niveauregeling automatisch
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Veiligheid & Techniek
- cruise control adaptief
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- dodehoekdetectie met correctie
- file assistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- oplaadmogelijkheid
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- uitwijk assistent
- zij airbag(s) voor
Overige
- Dealer onderhouden
= Bijzonderheden =
Bent u op zoek naar een indrukwekkende elektrische SUV die zowel krachtig als luxueus is? Dan is de Audi e-tron 50 Quattro Launch Edition + zeker iets voor u. Met zijn grijze kleur straalt deze auto stijl en klasse uit. Met een vermogen van maar liefst 313 PK is deze Audi een ware krachtpatser op de weg. De kilometerstand van 90565 kilometer geeft aan dat deze auto al wat kilometers heeft gemaakt, maar dat doet zeker niet af aan zijn prestaties.
De Audi e-tron 50 Quattro Launch Edition + is voorzien van diverse high-end opties die het rijden niet alleen comfortabel maken, maar ook veiliger en efficiënter. De adaptieve cruise control zorgt ervoor dat u altijd de juiste afstand houdt tot uw voorganger, terwijl de LED koplampen zorgen voor een uitstekend zicht in het donker. Daarnaast heeft deze auto een navigatiesysteem met full map en hard disk, zodat u altijd de juiste route kunt vinden.
Wat deze Audi e-tron echt bijzonder maakt, is het elektrisch glazen panoramadak. Hiermee geniet u van een prachtig uitzicht en veel licht in het interieur. De voorstoelen zijn verwarmd, wat vooral tijdens koude dagen een welkome luxe is. De parkeersensoren voor en achter zorgen ervoor dat u moeiteloos kunt inparkeren, terwijl het premium audio-installatiesysteem zorgt voor een geweldige geluidservaring in de auto.
Met ondersteuning voor Apple Carplay en Android Auto kunt u eenvoudig uw smartphone koppelen aan het infotainmentsysteem en uw favoriete apps en muziek bedienen. Zo blijft u altijd verbonden, waar u ook naartoe rijdt.
Kortom, de Audi e-tron 50 Quattro Launch Edition + is een veelzijdige en luxe elektrische SUV met een indrukwekkend vermogen en een rijkelijke uitrusting aan opties. Neem contact met ons op voor meer informatie of een proefrit in deze prachtige auto. Schakel nu met ons team en ontdek de mogelijkheden van deze Audi e-tron!
Autobedrijf Schmidt, al meer dan 50 jaar het vertrouwde adres in Twente!
Bij ons zijn er geen onverwachte kosten bij het kopen van een auto! De advertentieprijs is de all-in prijs. Geen gedoe en geen nonsense; Twentse nuchterheid noemen we dat!
Deze advertentie is zorgvuldig opgemaakt. Het kan zo zijn dat er door de veelvuldige opties dingen over het hoofd worden gezien, of per ongeluk worden aan/uitgevinkt. Controleer zelf altijd goed welke opties voor u belangrijk zijn. Bent u niet 100% zeker? neem contact met ons op om verwarring te voorkomen!
Hoeveel kost een Audi e-tron verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































