
Kia Picanto - 1.2 CVVT DynamicLine STUUR+STOELVERW | AIRCO | ELEK RAMEN 4X | LMV
Algemeen
| Prijs | € 6.750 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 136.025 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | T-923-BK |
| Datum deel 1 | 19-02-2015 (import) |
| Topsnelheid | 171 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 63 kW (86 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1248 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 830 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | 400 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | maart 2012 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2014
Technische informatie
Koppel: 94 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 35 liter
Acceleratie (0-100): 11,4 s
Topsnelheid: 171 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.370 kg
Afmetingen (LxBxH): 360 x 160 x 148 cm
Wielbasis: 238 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
CO₂-uitstoot: 105 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 70 - € 76 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Roest bv Parallelweg 1 4209AA SCHELLUINEN, NL 0184601233 http://www.autoroest.nl info@autoroest.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- mistlampen voor
- Side-skirts
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Met een auto als deze Kia Picanto komt u absoluut goed voor de dag. Deze auto uit 2015 heeft 136025 kilometer gereden. De benzinemotor met handgeschakelde vijfversnellingsbak levert uitstekende rijprestaties. Regen, wind, hagel, sneeuw? Als het buiten guur is, doet de stoelverwarming z'n weldadige werk! Een verwarmd stuurwiel overbodige luxe? Wacht maar tot het kouder wordt!
U hoeft het stuur geen moment los te laten om de audio aan te passen. De audiobediening op het stuur is een veilige en praktische oplossing.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Kia Picanto samen. Wanneer u hard moet remmen, is elke decimeter verkorting van de remweg essentieel. Voor extra remkracht zorgt dan de Brake Assist.
Heeft u interesse in deze mooie Kia? Bel ons dan of mail ons, om een afspraak te maken.
Let op! Uiteraard doen wij ons uiterste best om alle advertenties met de nodige zorg samen te stellen. Door de complexiteit en variatie van de voertuigen in onze voorraad kunnen wij niet garanderen dat de getoonde opties overeenkomen met de werkelijkheid.
Wij willen u dan ook vragen bij bezichtiging de auto, de aanwezige opties en specificaties die uw aankoop zouden kunnen beïnvloeden te controleren. Na de aankoop kunnen er dan ook geen reclamaties gemaakt worden op basis van de in de advertentie getoonde specificaties!
Auto Roest bv heeft meer dan 50 jaar ervaring met het in- en verkopen van jonge gebruikte auto's. Al 50 jaar mogen wij ons bij de selecte club van BOVAG autobedrijven voegen en zijn wij ook een Bosch Car Service! De hoogste standaard met betrekking tot onderhoud en reparatie van auto's en bedrijfsvoertuigen.
*100% Onderhouden*
*BOVAG lid*
*BOVAG garantie*
*Bosch Car Service*
Heeft u buiten openingstijden een vraag? Dan kunt u deze via een WhatsApp bericht op +31184601233 stellen.
Hoeveel kost een Kia Picanto verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











































































