
Mercedes-Benz C-klasse Estate - 300 e Luxury Line | ACC | Keyless
Algemeen
| Prijs | € 27.950 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 140.154 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 9 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 04-11-2022 |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,20 sec |
| Motorvermogen | 245 kW (333 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 2020 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 167 |
| Introductiejaar | oktober 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Gecombineerd vermogen: 245 kW (333 PK)
Vermogen elektromotor(en): 95 kW (129 PK)
Vermogen brandstofmotor: 150 kW (204 PK)
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 6,2 s
Topsnelheid: 240 km/u
GVW: 2.555 kg
Interieur
Interieur: Antraciet, Leder/stof
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 0,6 l/100km (1 op 166,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank elektrisch neerklapbaar
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Comfortstoel(en)
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Keyless start
- Kunstlederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 17"""
- Achteruitrijcamera
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Verlaagde carrosserie
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots waarschuwing systeem
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detector
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbord detectie
Overig
- Oplaadmogelijkheid
**LET OP: MEER FOTO'S MET EEN HOGERE RESOLUTIE VIND U OP ONZE WEBSITE WWW.EXCELLENTAUTOS.NL**
De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is om contact op te nemen voor opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden. Aan de optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.
Excellent Auto's is gespecialiseerd in jonge occasions. Bent u opzoek naar jonge occasions tegen een scherpe prijs? Dan bent u bij ons aan het juiste adres. Wij hebben een ruime en diverse aanbod van compacte auto's tot luxury SUV's. Kijk voor onze huidige voorraad op onze website.
Ziet u uw droomauto er niet tussen staan? Kom dan langs om onder het genot van een heerlijk kopje koffie een zoekopdracht te plaatsen. In deze zoekopdracht stellen we samen uw wensen en budget vast en gaan wij direct opzoek naar uw droomauto. De uiteindelijke opties worden door ons voorgelegd en maakt u uiteraard zelf de keuze. Indien wenselijk zijn wij altijd bereid om u hierbij te adviseren. Ook bieden wij oplossingen voor de financiering van uw nieuwe auto in de vorm van financiallease.
Onze openingstijden:
Maandag t/m vrijdag van 09:00 tot 17:00
Zaterdag: 09:00 tot 15:00
Hoeveel kost een Mercedes-Benz C-klasse Estate verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












































































