
Mercedes-Benz Vito - 113 CDI 320
Algemeen
| Prijs | € 3.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 4.780 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 227.066 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 23 september 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VV-980-H |
| Datum deel 1 | 08-12-2011 (import) |
| Topsnelheid | 176 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,40 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1900 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Mercedes-Benz Vito occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 13,4 s
Topsnelheid: 176 km/u
GVW: 3.050 kg
Wielbasis: 320 cm
Interieur
Interieur: Lichtgrijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 216 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8,2 l/100km (1 op 12,2)
Brandstofverbruik in de stad: 10,4 l/100km (1 op 9,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Achterklep met ruit
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
Overig
- Betonplex laadvloer.
- Hoogte verst. bestuurdersstoel
- lat om lat betimmering
- Volledige betimmering.
- Zijruit rechts in laadruimte
= Bijzonderheden =
Keurig nette en uitstekend onderhouden Mercedes-Benz Vito 113 CDI 320, Deze auto is op een hele lichte dorpelschade geheel schadevrij en ook het interieur en de laadruimte zien er keurig netjes en verzorgd uit. Deze Mercedes is altijd onderhouden door een universeel BOVAG bedrijf in verkeert in een technisch perfecte conditie. Rekeningen en onderhoudshistorie zijn ter inzage. Voor het maken van een afspraak liefst per telefoon.
Jelma Auto's is een nog jong bedrijf dat zich heeft gespecialiseerd in de in- en verkoop van luxe auto's en lichte bedrijfswagens in de prijsklasse tot €10.000,-
U zult bij ons geen dure showroom aantreffen of andere kostenverhogende investeringen waardoor wij met relatief kleine marges kunnen werken en onze auto's dientengevolge tegen een gunstige vraagprijs kunnen aanbieden.
Indien u een afspraak wilt maken voor een bezichtiging of een proefrit, verzoeken wij u eerst even telefonisch contact op te nemen (en a.u.b. niet per sms) omdat wij regelmatig onderweg zijn om auto's te taxeren of in te kopen en zodoende vaak niet aanwezig op locatie.
Bovendien kunnen wij uw vragen tijdens het autorijden telefonisch direct beantwoorden, iets wat per sms nu eenmaal niet mogelijk is.
De meeste auto's die wij aanbieden zijn dealerinruilauto's wat over het algemeen inhoudt dat de auto's goed zijn onderhouden en voorzien zijn van een autohistorie en gegarandeerde kilometerstand. (NAP)
Wij zijn van maandag tot en met zaterdag geopend en kunt u contact met ons opnemen, maar zijn Zondag's gesloten en telefonisch niet te bereiken.
Met vriendelijke groet,
Jelma Auto's
P.S. Op vragen per e-mail over de laagste of uiterste prijs wordt niet gereageerd.
Alleen telefonisch zullen wij deze vragen beantwoorden.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.










































































