
Mercedes-Benz Vito - 114 CDI Extra Lang DC Comfort | Xenon-Led | Camera | Geen BTW |
Algemeen
| Prijs | € 25.950 |
| Prijs incl. BTW | € 25.950 |
| Bouwjaar | Februari 2016 |
| Kilometerstand | 118.596 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 20 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | VT-719-J |
| Datum deel 1 | 12-02-2016 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 2068 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Mercedes-Benz Vito occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
GVW: 2.800 kg
Wielbasis: 343 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 154 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik in de stad: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 192 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: BOVAG GARANTIE
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
- Zijwandbekleding laadruimte
Exterieur
- Achterklep
- Achterklep met ruit
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Metallic lak
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Parkeer-assistent
- Start/stop systeem
Overig
- Ambition Pack (Comfortstoel(en), Comfortstoel(en), Dimlichten automatisch, Dimlichten automatisch, Stuurwiel multifunctioneel, Stuurwiel multifunctioneel)
- Audio-pakket (Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Multimedia-voorbereiding)
- Exterieur-pakket (Metallic lak)
- Interieur-pakket (Lederen stuurwiel, Lederen versnellingspook, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
- Licht en zicht-pakket (Buitenspiegels met verlichting, Koplampen adaptief, LED achterlichten, LED koplampen)
- Lichtmetalen velgen 19"
- Navigatie-pakket (Achteruitrijcamera, Audio-installatie, Audio-installatie, Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Multimedia-voorbereiding, Navigatie-systeem full map, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Navigatie full map, Parkeer-assistent, Stuurwiel multifunctioneel)
- Professional Pack (Dimlichten automatisch)
- Tussenschot volledig
= Bijzonderheden =
Uitstekend onderhouden en van 1e Eigenaar afkomstige Mercedes Vito DC extra Lang en slechts 118.595km op de teller! Deze Mercedes is afkomstig van een particuliere eigenaar waardoor er GEEN BTW meer bijkomt...
Wij leveren u deze Mercedes rijklaar, netjes gepoetst, met APK tot 02-2027 en 3 maanden garantie (onder Bovag voorwaarden)!
U bent van harte welkom om deze auto te komen bezichtigen. Wij adviseren u wel vooraf nog even te informeren naar de beschikbaarheid, dit om teleurstelling te voorkomen. Wij zijn maandag tot en met zaterdag bereikbaar op tel.: 06-11289527 (ook Whatsapp) of per mail: verkoop@autoheijkamp.nl.
Inruil van uw huidige auto is uiteraard mogelijk!
Met vriendelijke groet,
AUTO HEIJKAMP (Elspeet)
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















































