
Mercedes-Benz Vito - 116 CDI 320 LANG MARGE CLIMA
Algemeen
| Prijs | € 7.450 |
| Prijs incl. BTW | € 7.450 |
| Bouwjaar | Juni 2014 |
| Kilometerstand | 160.043 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 07 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | V-583-TX |
| Datum deel 1 | 16-06-2014 (import) |
| Topsnelheid | 191 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,50 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2143 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1910 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Mercedes-Benz Vito occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2010 - nov. 2014
Referentienummer: 470
Technische informatie
Tankinhoud: 75 liter
Acceleratie (0-100): 11,5 s
Topsnelheid: 191 km/u
Wielbasis: 320 cm
Interieur
Interieur: grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 198 g/km
Fijnstofuitstoot: 0 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik in de stad: 9,3 l/100km (1 op 10,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- achterklep met ruit
- Imperiaal
- lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- zijschuifdeur rechts
Interieur & Comfort
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
= Bijzonderheden =
MERCEDES BENZ VITO 116 CDI GESLOTEN BESTEL ENKELE CABINE 160000 KM GEREDEN
BTW & BPM VRIJ MARGE
AIRCO CLIMATE CONTROL
FABIEKS AUDIO MET BLUETOOTH
3 PERSONEN
TREKHAAK
IMPERIAAL MET LADDER ROL
MARGE
APK T/M JAN 2027
EURO 5 ALLE MILLIEU ZONES
VOOR MEER INFO OF EEN AFSPRAAK BEL / MAIL
Auto Elsenaar is gevestigd in Scherpenzeel en is een universeel autobedrijf met snel wisselende voorraad. Wij zijn veel onderweg en dus alleen geopend op afspraak dus graag bellen voordat u langs wilt komen. Wij ruilen graag uw huidige auto of bus in en zijn RDW Erkend dus u krijgt gelijk een vrijwaring. ALLEEN OP AFSPRAAK GEOPEND !
M. Elsenaar Groothandel
Holleweg 22
3925LW Scherpenzeel
Tel: 033-2860022
E-mail: info@autoelsenaar.nl
website: www.autoelsenaar.nl
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































