
Mitsubishi Eclipse Cross - 2.4 PHEV Intense+ [ Navi Apple / Android Stoelverwarming Leder/Alcantara ]
Algemeen
| Prijs | € 22.945 |
| Prijs excl. BTW | € 19.031 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 23.976 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 17 oktober 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJS-03-K |
| Datum deel 1 | 17-10-2024 (import) |
| Topsnelheid | 162 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 72 kW (98 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2360 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1875 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 50 |
| Introductiejaar | april 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
GVW: 2.425 kg
Wielbasis: 292 cm
Gemiddeld brandstofverbruik: 2 l/100km (1 op 50,0)
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achteruitrijcamera
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Audiobediening op het stuur
- Automatische sporttransmissie met stuurschakeling
- Bluetooth aansluiting
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfortzetels
- DAB+ radio
- Digitaal dashboard
- Elektrische ramen voor en achter
- Hill-hold control
- Isofix
- Lane assist
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtsensor
- Metallic lak
- Midden armsteun
- Multi functioneel stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem via app
- Parkeersensoren voor en achter
- Privacy glas
- Radio/Bluetooth
- Side airbags
- Stuur verstelbaar
- Telefoonvoorbereiding
- Vermoeidheidsherkenning
= Bijzonderheden =
We hebben een mooie Eclipse Cross uit 2024 beschikbaar met opties zoals Climate Control / ECC, Navigatie + Apple Carplay & Android Auto en Leder / Alcantara Bekleding.
Hij is in nette staat, met een tellerstand van 23.976 km.
De Mitsubishi Eclipse Cross heeft een hybride / benzinemotor met een vermogen van 72 KW (98 PK) en een gemiddeld verbruik van 2.00 liter per 100 km. Hij staat te koop voor € 22.945.
Deze auto is technisch gecontroleerd door onze professionals. Alle bevindingen vind je terug in het Nationaal Autorapport, dat je gratis kunt downloaden op onze website. Daarin staan ook de onderhoudshistorie, kilometerstand en alle controlepunten.
Contact
Bel of whatsapp ons (elke dag bereikbaar!)
Hoeveel kost een Mitsubishi Eclipse Cross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


![Mitsubishi Eclipse Cross - 2.4 PHEV Intense+ [ Navi Apple / Android Stoelverwarming Leder/Alcantara ] - AutoWereld.nl](https://cdn.autowereld.nl/I762438045/1280x0/mitsubishi-eclipse-cross-2-4-phev-intense-navi-apple-android-stoelverwarming-leder-alcantara.jpg)






















![Mitsubishi Eclipse Cross - 2.4 PHEV Intense+ [ Navi Apple / Android Stoelverwarming Leder/Alcantara ]](https://cdn.autowereld.nl/I762438045/240x180/mitsubishi-eclipse-cross-2-4-phev-intense-navi-apple-android-stoelverwarming-leder-alcantara.jpg)







