
Algemeen
| Prijs | € 1.750 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Kilometerstand | 121.914 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 25 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 56-NZ-BB |
| Datum deel 1 | 30-03-2004 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,00 sec |
| Motorvermogen | 62 kW (84 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1095 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 570 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2002 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Christiaan Huygensstraat 9
2665KX Bleiswijk
0643482801
https://www.autodegroenehoek.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 195/60 R15
Acceleratie (0-100): 13,0 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.660 kg
Afmetingen (LxBxH): 411 x 171 x 143 cm
Wielbasis: 261 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 172 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik in de stad: 9,7 l/100km (1 op 10,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
Informeer naar de financial lease-mogelijkheden
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
Een goed rijdbare Opel Astra 1.6 Njoy
met 121914 km NAP met boekjes en sleutels compleet!
Auto is prima in orde,
Rijdt en schakelt super goed,
Voor meer info bel; 0643482801
Inruil is ook mogelijk!
Hoeveel kost een Opel Astra verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































![Nissan Juke - 1.6 Acenta [ ecc, audio, cruise, 17``lmv ]](https://cdn.autowereld.nl/I761558578/240x180/nissan-juke-1-6-acenta-ecc-audio-cruise-17-lmv.jpg)
![Ford Ka - 1.2 Titanium [ nieuwe distributieriem ]](https://cdn.autowereld.nl/I761591583/240x180/ford-ka-1-2-titanium-nieuwe-distributieriem.jpg)

