
Algemeen
| Prijs | € 1.650 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Kilometerstand | 281.363 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 12 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 36-NX-ZV |
| Datum deel 1 | 31-03-2004 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,00 sec |
| Motorvermogen | 62 kW (84 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1095 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 570 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2002 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/65 R15
Acceleratie (0-100): 13,0 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.660 kg
Afmetingen (LxBxH): 411 x 171 x 143 cm
Wielbasis: 261 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 172 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik in de stad: 9,7 l/100km (1 op 10,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen actief
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
Leuke, goed rijdende Astra.
Heeft APK tot mei 2027!
Nette bekleding.
Airco.
Kortom, een nette, goede auto waar je zo mee weg rijdt.
Hoeveel kost een Opel Astra verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.












































































