
Opel Corsa - 1.0-12V Essentia
Algemeen
| Prijs | € 999 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Kilometerstand | 182.857 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 23 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PF-426-L |
| Datum deel 1 | 12-01-2007 (import) |
| Topsnelheid | 156 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 16,00 sec |
| Motorvermogen | 44 kW (60 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1045 kg |
| Trekgewicht max | 500 kg |
| Trekgewicht onger. | 500 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | december 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/70 R14
Acceleratie (0-100): 18,2 s
Topsnelheid: 150 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.585 kg
Afmetingen (LxBxH): 400 x 174 x 149 cm
Wielbasis: 251 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 134 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Staat
Schade: schadevrij
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Stuur verstelbaar
Veiligheid
- Airbag passagier
= Bijzonderheden =
Opel Corsa 1.0-12V Essentia – Zuinig, betrouwbaar en klaar voor gebruik! ??
Nette en goed rijdende Opel Corsa 1.0-12V Essentia aangeboden. Ideale auto voor beginnende bestuurders, stadsverkeer of als voordelige dagelijkse auto. De Corsa staat bekend om zijn lage verbruik, betaalbare onderhoud en comfortabele rijgedrag.
Zuinige 1.0 benzinemotor
Lage wegenbelasting
Compact maar verrassend ruim
Comfortabele en soepele rijervaring
Ideaal als eerste auto
De auto verkeert in nette staat en rijdt, schakelt en remt goed. Zowel van binnen als van buiten verzorgd onderhouden.
Interesse? Neem gerust contact op voor meer informatie of een proefrit!
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































































