
Opel Corsa - 1.0 Turbo 120 Jaar Edition - Carplay, Camera, Cruise, PDC, Stoelverw
Algemeen
| Prijs | € 7.645 |
| Prijs excl. BTW | € 6.490 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 133.803 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 29 april 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | ZB-109-P |
| Datum deel 1 | 29-04-2019 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,90 sec |
| Motorvermogen | 66 kW (90 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1063 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
CO₂-uitstoot: 108 g/km
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Motorrijtuigenbelasting: € 145 - € 158 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- 100% Dealeronderhouden
- Achteruit rij camera
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Passagier
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Bandenspanningscontrole
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Bluetooth carkit
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Comfort stoelen
- Dealeronderhouden
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Hill hold functie
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuur
- Lichtmetalen velgen 16 inch
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Park control achter
- Park control voor en achter
- Passagiersstoel hoogte verstelbaar
- Radio DAB
- Spraakbediening
- Start en Stop systeem
- Stoelverwarming bestuurder
- Stoelverwarming voor
- USB aansluiting
- Verstelbaar stuur
= Bijzonderheden =
Leuk dat je interesse hebt in onze auto!
Deze auto komt van de eerste eigenaar, heeft een volledige onderhoudshistorie en is altijd netjes verzorgd.
Wij bieden naast de standaard meeneemprijs ook ons Zieleman Zorgeloos Pakket aan. Voor € 1.000,- rijd je een jaar lang zorgeloos, inclusief:
✅ Nieuwe APK
✅ 12 maanden BOVAG-garantie
✅ Onderhoudsbeurt volgens voorschrift
✅ Uitgebreide was- en poetsbeurt
✅ Geen onverwachte kosten na aankoop
Heb je geen inruilauto? Dan ontvang je € 500,- korting op het Zorgeloos Pakket.
Te koop: OPEL CORSA 1.0 Turbo 120 Jaar Edition Deze prachtige OPEL CORSA in het wit is een echte eyecatcher. Met slechts 133803 kilometer op de teller is deze auto uit 2019 nog in topconditie. De handgeschakelde transmissie zorgt voor een soepele en sportieve rijervaring. De 3-deurs hatchback carrosserie maakt deze auto niet alleen praktisch, maar ook nog eens stijlvol. De OPEL CORSA 1.0 Turbo 120 Jaar Edition is voorzien van vele handige accessoires die het rijden nog comfortabeler maken. Zo beschikt de auto over stoelverwarming voor extra comfort tijdens koude dagen, parkeersensoren voor en achter voor gemakkelijk parkeren, radio DAB voor een haarscherpe geluidskwaliteit, cruise control voor ontspannen rijden op lange afstanden, en Apple CarPlay voor naadloze connectiviteit met uw iPhone. De automatische airconditioning zorgt daarnaast voor een aangename temperatuur in de auto, ongeacht het weer buiten. Deze OPEL CORSA is 100% dealeronderhouden en heeft nog BOVAG garantie, waardoor u met een gerust hart de weg op kunt. De auto is altijd netjes onderhouden en is in uitstekende staat. Met zijn compacte formaat en krachtige motor is de OPEL CORSA 1.0 Turbo 120 Jaar Edition ideaal voor in de stad, maar ook voor lange afstanden. De betrouwbare motor zorgt voor een vlotte acceleratie en zuinig brandstofverbruik. De combinatie van sportief rijgedrag en comfort maken deze auto een echte allemansvriend. De OPEL CORSA 1.0 Turbo 120 Jaar Edition is voorzien van alle moderne gemakken en is klaar om u te verwelkomen als nieuwe eigenaar. Bent u op zoek naar een betrouwbare en stijlvolle auto met een vleugje luxe? Dan is deze OPEL CORSA zeker het overwegen waard. Kom langs bij onze showroom om deze OPEL CORSA zelf te ervaren. Maak nu een afspraak voor een proefrit en ontdek al het moois dat deze auto te bieden heeft. Wij helpen u graag verder!
Bij Zieleman doen wij natuurlijk altijd ons uiterste best om alle gegevens zo correct in te vullen. Maar feit blijft: wij hebben meer verstand van auto's dan van computers. Het kan dus voorkomen dat er een keer een foutje zit in de gegevens. Mocht je twijfelen aan de juistheid van de gegevens of een foutje ontdekken, dan horen wij heel graag van je. We controleren dan nog eens de gegevens om te kijken of het klopt. Controleer de opties dus goed voordat je een auto koopt.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























































































