
Opel Corsa - 1.2-16V Business | AIRCO | LMV | CRUISE | E-RAMEN
Algemeen
| Prijs | € 1.250 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 248.573 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 28 november 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 52-TJ-NJ |
| Datum deel 1 | 29-09-2006 |
| Topsnelheid | 168 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 13,90 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1030 kg |
| Trekgewicht max | 850 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | oktober 2006 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2006 - jul. 2009
Referentienummer: 2300
Technische informatie
Tankinhoud: 45 liter
Acceleratie (0-100): 13,9 s
Topsnelheid: 168 km/u
Wielbasis: 251 cm
Interieur
Interieur: ZWART, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 139 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 119 - € 129 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- radio-CD/MP3 speler
Exterieur
- lichtmetalen velgen 7-spaaks 16"
- metaal-/micakleur
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- ESP en ASR
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
'Opel is for everybody' belooft dit Duitse kwaliteitsmerk. Inderdaad, want wat ook uw wensen zijn, Opel komt eraan tegemoet. In deze auto vindt u een viercilinder motor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Ook 16 inch lichtmetalen velgen en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.
Zonder uw ogen van de weg te halen bedient u de radio met de audiobediening op het stuurwiel. De cruise control zorgt voor zorgeloos, ontspannen en zuinig rijgedrag. In de zomer zit u ontspannen achter het stuur dankzij de ingebouwde airconditioning. Deze auto is voorzien van boordcomputer en verstelbaar stuur.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Minder remweg, meer veiligheid: de Brake Assist haalt het beste uit het remsysteem als het erop aankomt.
U bent van harte welkom om deze auto te komen bekijken, neemt u snel contact met ons op?
U bent van harte welkom in onze showroom aan de Ambachtsweg 8, 3433 PR in Nieuwegein. Wij vinden het prettig als u even belt of de auto nog beschikbaar is. Onze prijzen zijn vaste meeneem prijzen. Garantie is in vele gevallen bespreekbaar tegen meerprijs.
Tel 06-48339198
Of Info@spaanauto.nl
WWW.SPAANAUTO.NL
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































![Tesla Model 3 - Long-Range AWD 351pk 75 kWh 92.9% SoH [ AUTOPILOT+19 INCH+PREMIUM AUDIO ]](https://cdn.autowereld.nl/I761921447/240x180/tesla-model-3-long-range-awd-351pk-75-kwh-92-9-soh-autopilot-19-inch-premium-audio.jpg)

