
Opel Corsa - 1.2-16V Essentia/nieuwe apk
Algemeen
| Prijs | € 999 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 226.772 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 21 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 23-SK-VS |
| Datum deel 1 | 17-02-2006 |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 910 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | december 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Alarm
- Startonderbreker
- Stuurbekrachtiging
Extra informatie
Rijd en schakelt goed
Opel Corsa 1.2-16V Essentia/nieuwe apk
- Kenteken: 23-SK-VS
- Merk: Opel
- Model: Corsa
- APK tot: 21-05-2027
- Tellerstand: 226772 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 3
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2006
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1229 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: Z12XEP
- Vermogen: 59 kW / 80pk
- Ledig gewicht: 910 kg
- Max. trekgewicht: 1000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.8 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 384 cm
- Hoogte: 1440 cm
- Aantal sleutels: 1
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 92 - 99 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Interieur
- Buitentemperatuurmeter
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Overige
- Bestuurdersairbag
- Passagiersairbag
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Een Duitse auto biedt altijd iets meer: betere rijeigenschappen, meer comfort, meer bouwkwaliteit. Kijk maar eens naar deze Opel Corsa uit 2006 met zijn kilometerstand van 226772. De aandrijving van deze Opel wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde versnellingsbak.
Probeer deze auto uit en maak een proefrit. We zetten 'm graag voor u klaar!
Inruil is mogelijk
wij werken op afspraak (9.00-22.00 uur) graag even bellen voor vertrek
Cars4youBV
Hazennest-West 40-14
5012TR Tilburg
+31621626096
info@cars4youbv.nl
www.cars4youbv.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleert u altijd zelf de zaken welke voor u belangrijk zijn en uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor uw aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































































