
Opel Corsa - 1.2-16V Essentia | 5 DRS | Elektrische Pakket | APK
Algemeen
| Prijs | € 999 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 214.715 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 11 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 8-ZTR-43 |
| Datum deel 1 | 06-02-2006 (import) |
| Topsnelheid | 175 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1229 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 935 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | december 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Achterbank neerklapbaar
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 185/55 R15
Acceleratie (0-100): 12,5 s
Topsnelheid: 175 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.430 kg
Afmetingen (LxBxH): 384 x 165 x 144 cm
Wielbasis: 249 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 139 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik in de stad: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Exterieur
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag passagier
Overig
- Isofix
= Bijzonderheden =
Maandag t/m vrijdag geopend van 10:00 uur t/m 17:00 uur en zaterdag van 10:00 uur t/m 15:00 uur.
We zijn vaak onderweg om onze snel wisselende voorraad aan te vullen, dus is het verstandig om altijd even te bellen voordat u langs komt.
OOK OP AFSPRAAK MOGELIJK NA SLUITING TIJD
Tel: 0184769057.
Tel: 0647860143.
E-mail : Heuverlingautos@hotmail.com
Mailen, smsen of whatsappen kan ook. Kijk voor onze totale voorraad op www.heuverlingautos.nl
Heuverling auto`s heeft continue nieuwe aanvoer, tegen zeer scherpe prijzen. Inruil van uw auto, boot, caravan, motor is mogelijk.
Kom gerust even langs.
internet prijzen zijn vaste meeneem prijzen
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






















































