
Opel Corsa - 1.2-16V Easytronic Automaat | Inruilkoopje
Algemeen
| Prijs | € 749 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Kilometerstand | 252.624 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 4 |
| APK | Ja, tot 18 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 56-NB-RX |
| Datum deel 1 | 17-07-2003 |
| Topsnelheid | 170 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 14,00 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Oranje (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Oranje metallic |
| Gewicht | 910 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 450 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 2000 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Startonderbreker
- Stuurbekrachtiging
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 175/65 R14
Acceleratie (0-100): 14,0 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.430 kg
Afmetingen (LxBxH): 382 x 165 x 144 cm
Wielbasis: 249 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 144 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 92 - € 99 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Hoofdsteunen actief
- Hoofdsteunen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
Overig
- NAP Kilometerstand
- Orgineel nederlandse auto
= Bijzonderheden =
inruilkoopje !
instappen en rijden apk tot 10e maand 2026
NB : Klanten die via Marktplaats reageren op de vraag "is deze auto nog beschikbaar' of 'kunt u contact met mij opnemen' word niet meer gereageerd.
Inruil altijd bespreekbaar !!!
Wij zijn gevestigd in Alphen aan den Rijn
LET OP : Bezichtiging uitsluitend op telefonische afspraak !
Adres:
Kalkovenweg 60
2401 LK
Alphen aan den Rijn
msd-automotive.nl
Wij zijn te bereiken op : 0641024002
Typefouten , opties en accessoires onder voorbehoud, hieruit kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Opel Corsa verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















































