
Volkswagen Polo - 1.0 TSI DSG, Beats R-Line, , Pano, LED
Algemeen
| Prijs | € 17.499 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 84.827 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 14 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JXV-54-N |
| Datum deel 1 | 14-02-2019 (import) |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Oranje (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Oranje metallic |
| Gewicht | 1080 kg |
| Trekgewicht max | 1000 kg |
| Trekgewicht onger. | 590 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 22 |
| Introductiejaar | juni 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Zeer complete Polo Beats R-Line automaat met panorama dak, LED, CarPlay, cruise en Beats audio!
Volkswagen Polo 1.0 TSI DSG, Beats R-Line, , Pano, LED
- Kenteken: JXV-54-N
- Merk: Volkswagen
- Model: Polo
- APK tot: 14-02-2027
- Tellerstand: 84827 KM
- Carrosserievorm: Hatchback
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2019
- Transmissie: Automaat
- Kleur: oranje Metallic
- Motorinhoud: 999 cc
- Aantal cilinders: 3
- Motorcode: DKL
- Vermogen: 70 kW / 95pk
- Ledig gewicht: 1080 kg
- Max. trekgewicht: 1000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.7 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 175 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 145 - 158 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Executive pakket
- Alarm klasse 3
- Apple Carplay/Android Auto
- Audioinstallatie met CD-speler
- DAB
- Navigatiesysteem full map
- WiFi
Pakket: Advance pakket
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- LED achterlichten
- LED koplampen
Pakket: LED lichtpakket
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED koplampen
Pakket: Parkeer pakket
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
Pakket: Licht en zicht pakket
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Regensensor
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor adaptief
Infotainment
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
Zeer nette en complete Volkswagen Polo 1.0 TSI Beats automaat uit 2018. Comfortabele en zuinige hatchback met fijne DSG automaat en sportieve uitstraling.
Voorzien van veel luxe opties waaronder panorama dak, Beats audio, Apple CarPlay/Android Auto, LED verlichting en cruise control. Auto rijdt en schakelt uitstekend.
Gegevens
- Volkswagen Polo 1.0 TSI Beats R-Line
- Bouwjaar: 02-2018
- Eerste toelating: 14-02-2019
- Kilometerstand: 84.827
- Brandstof: Benzine
- Automaat (DSG)
- Vermogen: 70 kW / 95 PK
- Kleur: Oranje
- APK geldig t/m 14-02-2027
- Trekgewicht: 1.000 kg
Opties
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achterruitenwisser
- Airco
- Alarm klasse 1
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorslip regeling
- Apple CarPlay/Android Auto
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersairbag
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Boordcomputer
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Cruise control
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Extra getint glas achter
- Hoofdairbags achter
- Hoofdairbags voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- LED dagrijverlichting
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen verstelbaar
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor adaptief
- Multimedia-voorbereiding
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Start/stop systeem
- Stuur leder
- Stuur multifunctioneel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Zij airbags voor
Ondanks dat deze advertentie met de grootst mogelijke zorg is samengesteld, kunnen er geen rechten worden ontleend aan fouten in opties, uitvoering of omschrijving. Controleer daarom altijd zelf zaken die voor u belangrijk zijn. Typefouten en tussentijdse wijzigingen voorbehouden.
Alle inruil mogelijk!
Automotive-Venray
AutoTrust garantie mogelijk!
Wij werken samen met AutoTrust, een betrouwbare garantiepartner met Europese dekking.
Auto’s tot 16 jaar / Max. 200.000 km komen in aanmerking voor 6, 12 of 24 maanden garantie.
Hoeveel kost een Volkswagen Polo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




























